آزادراه مراغه – هشترود پیشرفت خوبی دارد
آزادراه مراغه – هشترود پیشرفت خوبی دارد

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی: آزادراه مراغه – هشترود پیشرفت خوبی دارد تایسیز نیوز – سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش مهم آزادراه مراغه – هشترود در تسهیل تردد مردم منطقه و کاهش آمار تصادفات رانندگی گفت: این طرح زیرساختی پیشرفت خوبی دارد. تراب محمدی روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه در بازدید از آزادراه مراغه-هشترود با […]

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی:

آزادراه مراغه – هشترود پیشرفت خوبی دارد

آزادراه مراغه - هشترود پیشرفت خوبی دارد

تایسیز نیوز – سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش مهم آزادراه مراغه – هشترود در تسهیل تردد مردم منطقه و کاهش آمار تصادفات رانندگی گفت: این طرح زیرساختی پیشرفت خوبی دارد.

تراب محمدی روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه در بازدید از آزادراه مراغه-هشترود با تاکید بر اینکه پروژه باید با زمان بندی پیش برود، افزود: احداث کیلومتر ۱۳ این آزادراه از سمت مراغه تا شهر نظرکهریزی هشترود و اتصال این قطعه از دو طرف به جاده قدیم در اولویت قرار گرفته‌است.

وی گفت: پروژه از لحاظ تولید و جاگذاری نیوجرسی‌ کمی از زمانبندی عقب است و در مورد بهره‌برداری از این ۲۹ کیلومتر هم به زودی یک جلسه در استانداری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: اجرای این طرح به خوبی پیش می رود و قطعه اول آزادراه از مراغه تا نظرکهیریزی تا هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

محمدی اضافه کرد: آسفالت ریزی بخش زیادی از مسیر انجام شده و جدا کننده ها نیز در حال تولید وجاگذاری در مسیر است و تا دو ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

سرپرست استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اتمام هر چه سریعتر پروژه گفت: آزاد راه مراغه-هشترود از مطالبات جدی مردم است، بنابراین سرعت بخشی به اجرای پروژه باید در دستور کار قرار گیرد.

وی تاکید کرد: در صورت نیاز به جابجایی تاسیسات گاز، برق و آب حتما با استانداری هماهنگی های لازم انجام شود تا اجرای پروژه مشمول مرور زمان نشود.

جبارعلی ذاکر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی نیز در این بازدید بیان کرد: روسازی لایه دوم ۲۹ کیلومتر این آزادراه از کیلومتر ۱۳ تا ۴۲ به اتمام رسیده و ایمن‌سازی و جاگذاری نیوجرسی‌ها در حال اجراست.

وی با بیان اینکه اتصال این ۲۹ کیلومتر به جاده قدیم در دستور کار قرار دارد، بیان کرد: تملک اراضی کمی زمانبر شد و به نظر می‌رسد بهره‌برداری از این مسیر ۲۹ کیلومتری طبق ضرب‌الاجل قبلی به تلاش مضاعف نیاز دارد.

وی افزود: با توجه به روند رو به پیشرفتی که این پروژه در زمان حاضر دارد، به زودی شاهد بهره‌برداری از ۲۹ کیلومتر هدفگذاری شده خواهیم بود.

ذاکر ادامه داد: بیشترین سوانح در مسیر ۲۹ کیلومتری از جاده قدیم روی می‌دهد و با بهره‌برداری از مسیر هدفگذاری آزادراه مراغه-هشترود، مشکلات کاهش می‌یابد.