آغاز عملیات احداث فاز اول پیست تارتان در اهر
آغاز عملیات احداث فاز اول پیست تارتان در اهر

آغاز عملیات احداث فاز اول پیست تارتان در اهر تایسیز نیوز – با حضور حبیب ستوده‌نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، امام جمعه اهر، نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی عملیات احداث فاز اول پیست تارتان در این شهرستان آغاز شد. نماینده مردم […]

آغاز عملیات احداث فاز اول پیست تارتان در اهر

آغاز عملیات احداث فاز اول پیست تارتان در اهر

تایسیز نیوز – با حضور حبیب ستوده‌نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، امام جمعه اهر، نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی عملیات احداث فاز اول پیست تارتان در این شهرستان آغاز شد.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان، ورزشکاران و سایر مسئولان استانی و شهرستانی در خصوص آغاز عملیات اجرایی پیست تارتان در اهر گفت: این شهرستان بعد از تبریز دومین شهرستان استان است که پیست تارتان در آن افتتاح خواهد شد.

احمد محرم زاده همچنین از پیگیری جدی اخذ اعتبار برای ورزشگاه ۵ هزار نفری شهرستان اهر نیز خبر داد و گفت: با وجود اینکه در سال گذشته از سوی رئیس کل برنامه و بودجه کشور دستور پرداخت ۳۰۰ میلیارد ریال را گرفته بودیم ولی تاکنون پرداخت این اعتبار محقق نشده است و امیدواریم با کمک و همراهی استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان این امر تحقق یابد چرا که احداث ورزشگاه ۵ هزار نفری جزو مطالبات اصلی و به حق مردم و ورزشکاران این شهرستان می‌باشد.

وی به مشکلات و دغدغه‌های جوانان شهرستان اهر در حوزه ورزش نیز اشاره کرد و خواستار تکمیل سالن رزمی، اصلاح چمن ورزشگاه تختی، ایجاد خانه ورزش روستایی، احداث چمن مصنوعی در مناطق روستایی و غیره شد.

محرم زاده در ادامه به عملیات غرور آفرین «وعده صادق»توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخگویی به جنایات رژیم اسرائیل نیز اشاره کرد و افزود: این عملیات باعث غرور مردم ایران و خوشحالی بسیاری از مسلمانان جهان شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اهر نیز در این مراسم ضمن تقدیر از توجه ویژه مسئولان استانی و شهرستانی به حوزه ورزش و جوانان در این شهرستان گفت: کلنگ احداث فاز اول پیست تارتان در مجتمع ورزشی تختی امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان آغاز شد.

جلیل علیجانپور افزود: با وجود اختصاص اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریالی برای تکمیل پیست تارتان اهر متاسفانه تاکنون این اعتبار محقق نشده است و تصمیم گرفته شد که احداث این پیست به صورت مرحله ای و در فازهای مختلف انجام گیرد و امروز شاهد اجرای عملیات فاز اول آن شامل بهسازی و اصلاح جداول و غیره می‌باشد.

وی همچنین از افتتاح اولین مرکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده در اهر همزمان با سفر مدیر کل ورزش و جوانان استان به این شهرستان خبر داد.

وی گفت: فعالیت‌های این مرکز در راستای ایجاد ازدواج‌های موفق و پایدار با شناخت کامل دو طرف از یکدیگر انجام می‌شود.

علیجانپور افزود: مرکز مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده اهر اولین مرکز مجوز دار از طرف اداره ورزش و جوانان است که در امر انتخاب همسران به کمک جوانان آمده و به عنوان یک عامل مؤثر برای پیشگیری از ازدواج های ناآگاهانه و طلاق در شهرستان عمل خواهد کرد.

آغاز عملیات احداث فاز اول پیست تارتان در اهر