آیت الله آل هاشم تراز نماز جمعه را بسیار بالا برد
آیت الله آل هاشم تراز نماز جمعه را بسیار بالا برد

نماینده رهبر انقلاب آیت الله آل هاشم تراز نماز جمعه را بسیار بالا برد تایسیز نیوز- نماینده رهبر معظم انقلاب در مراسم تشییع آیت الله آل هاشم در تبریز گفت: آل هاشم امام جمعه ای بود که تراز نماز جمعه را بسیار بالا برد و به شدت مورد علاقه رهبر معظم انقلاب بود. حجت الاسلام […]

نماینده رهبر انقلاب

آیت الله آل هاشم تراز نماز جمعه را بسیار بالا برد

آیت الله آل هاشم تراز نماز جمعه را بسیار بالا برد + فیلم

تایسیز نیوز- نماینده رهبر معظم انقلاب در مراسم تشییع آیت الله آل هاشم در تبریز گفت: آل هاشم امام جمعه ای بود که تراز نماز جمعه را بسیار بالا برد و به شدت مورد علاقه رهبر معظم انقلاب بود.

حجت الاسلام محمد محمدیان در این مراسم که روز پنجشنبه در میدان شهدای تبریز برگزار شد با اعلام پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی به خانواده آل هاشم و مردم تبریز و آذربایجان شرقی، اظهار کرد: آل هاشم یک فرهنگ جدید و مشی و منش امام جمعه ای ایجاد کرد و با تواضع، صفا، مردم داری و خلوص ویژه ای که هدیه خداوند در ایشان بود، در دل مردم جا باز کرد.

وی به شهادت آل هاشم در هیات همراه رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: عجب تقدیری بود که در کنار مردمی از جنس خود در مردم داری و صفا و خلوص نیت به شهادت رسید.

محمدیان با بیان اینکه مصیبت وارده به قدری تلخ بود که جان و دل همه دوستداران نظام را سوزاند، افزود: گرچه حادثه تلخی را تجربه کردیم اما این بشارت خدواند است که از او هستیم و به سوی او بازمی گردیم.

وی ابراز امیدواری کرد که ادامه دهنده راه نورانی شهدای گرانقدر با توکل بر خداوند و استعانت از اهل بیت عصمت و طهارت باشیم تا به شهادت برسیم.

محمدیان ادامه داد: در این حادثه بهترین ها را از دست دادیم، رئیس جمهور مردمی و خستگی ناپذیر، امام جمعه محبوب و مردمی، وزیر امور خارجه کاربلد و کاردان و استاندار خدوم که امیدواریم این حادثه تلخ نقطه عطفی در حرکت رو به جلوی نطام ایجاد و خون این شهدا درخت پرثمر انقلاب را آبیاری کند.

وی افزود: بار مصیبت بسیار سنگین است و این مصیبت و فقدان دو گوهر ناب از آذربایجان شرقی را محضر امام زمان و رهبر معظم انقلاب و همه کسانی که مدیون و مرهون ایم مسیر می دانند، تسلیت می گویم و برای ملت ایران، آرزوی سربلندی دارم.

محمدیان به حضور مردم در مراسم بدرقه و تشییع رئیس جمعه و هیات همراه اشاره و بیان کرد: مردم در ۴۵ سال گذشته ثابت کردند که در عهد و وفایی که با امام بسته اند همچنان راسخ هستند و آل هاشم نیز که از جنس مردم بود در ۴۵ سال منتظر ماند و تغییر نکرد و به آرزویش که شهادت بود نایل شد.

مراسم تشییع پیکر آیت الله آل هاشم با حضور مردم ولایمتدار آذربایجان شرقی در تبریز در حال برگزاری است.