اتصال قراملک به بازار تبریز با بهره‌برداری از خط ۲ مترو
اتصال قراملک به بازار تبریز با بهره‌برداری از خط ۲ مترو

شهردار خبر داد: اتصال قراملک به بازار تبریز با بهره‌برداری از خط ۲ مترو تایسیز نیوز – شهردار تبریز از توسعه پرشتاب غرب تبریز با اجرای پروژه‌های عمرانی و ترافیکی خبر داد. یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از محلات قراملک، دستورات لازم برای حل مشکلات کوی ابوذر همچون رفع آب‌های سطحی را صادر کرد. وی […]

شهردار خبر داد:

اتصال قراملک به بازار تبریز با بهره‌برداری از خط ۲ مترو

اتصال قراملک به بازار تبریز با بهره‌برداری از خط ۲ مترو

تایسیز نیوز – شهردار تبریز از توسعه پرشتاب غرب تبریز با اجرای پروژه‌های عمرانی و ترافیکی خبر داد.

یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از محلات قراملک، دستورات لازم برای حل مشکلات کوی ابوذر همچون رفع آب‌های سطحی را صادر کرد.

وی با بیان اینکه مذاکراتی با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان جهت تسریع در عملیات توسعه شبکه فاضلاب انجام شده است، افزود : شهرداری منطقه۶ مکلف شد برای دفع آب‌های سطحی کوی ابوذر قراملک، ۲چاه جذب حفر کند.

وی همچنین بر تسریع عملیات عمرانی دسترسی کوی ابوذر به پارک صنعت قراملک تاکید کرد.

شهردار تبریز با اشاره به اهمیت توسعه غرب تبریز و اجرای پروژه‌های عمرانی در منطقه۶ اظهار کرد: رویکرد شهرداری توسعه جریان خدمات محله‌ای به مناطق کم برخوردار است و برهمین اساس تقاطع غیرهمسطح قراملک و چند پروژه عمرانی دیگر در این منطقه اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال جاری ۱۰۰۰میلیارد تومان بودجه برای منطقه۶ پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد از این بودجه عمرانی است چرا که غرب تبریز در حوزه‌ حمل‌ونقل تبریز  است و بحث افزایش سرانه‌های شهری در اولویت توسعه قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه ورزشی شهید بهشتی یکی از اماکن ورزشی غرب تبریز است که تا دو هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد، تشریح کرد: عملیات عمرانی این پروژه با هدف توجه روز افزون به سلامت شهروندان و افزایش سرانه‌های ورزشی بی‌وقفه تداوم دارد.

اتصال قراملک به بازار تبریز با بهره‌برداری از خط ۲ مترو

هوشیار همچنین در حاشیه بازدید از مسیرگشایی خیابان‌های صنعتگران با بیان اینکه این مسیرگشایی خیابان‌های صنعتگران و مایان را به یکدیگر متصل می‌کند، ادامه داد:‌ فاز نخست این مسیرگشایی ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با اتمام این پروژه شاهد کاهش بار ترافیکی و تسهیل تردد در معابر غرب شهر خواهیم بود.  

وی همچنین اضافه کرد: فاز نخست خط دوم متروی تبریز در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه۶ تبریز آغاز می‌شود که با بهره‌برداری از این پروژه، منطقه قراملک به بازار تبریز متصل خواهد شد.  

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی بعد از ظهر دیروز از پروژه‌های مسیرگشایی صنعتگران مایان، عملیات عمرانی اجرای باند کندرو پل تبریز صوفیان و از محلات کوی ابوذر قراملک بازدید به عمل آورد.