اتوبوس‌های تندور تبریز فعال شدند تایسیز نیوز- فعالیت اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز در مسیر بی‌آرتی ( تندور ) که از صبح امروز به دلیل مسائل درون سازمانی متوقف شده بود، به رویه عادی بازگشت. به گزارش تایسیز نیوز ، فرماندار شهرستان تبریز با حضور در جمع رانندگان معترض به مسائل صنفی اتوبوسرانی، […]

اتوبوس‌های تندور تبریز فعال شدند

تایسیز نیوز- فعالیت اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز در مسیر بی‌آرتی ( تندور ) که از صبح امروز به دلیل مسائل درون سازمانی متوقف شده بود، به رویه عادی بازگشت.

به گزارش تایسیز نیوز ، فرماندار شهرستان تبریز با حضور در جمع رانندگان معترض به مسائل صنفی اتوبوسرانی، قول پیگیری دقیق و اصولی مطالبات آنها را داد.

یونس فاتح در پی مطالبه صنفی برخی از رانندگان اتوبوس‌های شهری و توقف ارائه خدمات، با حضور در میان آنها قول مساعد برای پیگیری این مطالبات داد.

نماینده رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در دیدار فرماندار مطالبات صنفی خود از جمله مشمولیت قانون سختی کار را خواستار شد که مقرر شد جلسه‌ای با حضور شهردار تبریز، فرماندار و نماینده رانندگان برای بررسی دقیق این مطالبات برگزار شود.

از صبح امروز با توقف فعالیت اتوبوس های مسیر تندرو تبریز شاهد اختلال در این مسیر و تجمع شهروندان در ایستگاه های مرکزی شهر بودیم.

این خط اتوبوسرانی سهم مهمی در حمل نقل درون شهری تبریز به ویژه در این روزهای آخر سال ایفا می کند.

خط یک بی‌آرتی تبریز که در واقع مسیر اصلی این سامانه نیز می‌باشد، ۱۸ کیلومتر طول دارد که از میدان راه‌آهن در غرب تبریز آغاز شده و در میدان بسیج در شرق تبریز پایان می‌یابد. در زمان گشایش این مسیر در سال ۱۳۸۷ تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس ساخت شرکت شهاب خودرو در این مسیر فعال بود. امروزه ۱۱۵ دستگاه اتوبوس دو کابین ۱۸ متری در این مسیر فعالیت دارند. مدت زمان متوسط انتظار در ایستگاه‌های این مسیر ۳ دقیقه است.