احداث دو سالن ورزشی در شهرک شهید یاغچیان تبریز
احداث دو سالن ورزشی در شهرک شهید یاغچیان تبریز

با صرف اعتبار ۳۷۵ میلیارد ریالی انجام می شود؛ احداث دو سالن ورزشی در شهرک شهید یاغچیان تبریز تایسیز نیوز – شهردار منطقه ۲ تبریز از احداث دو سالن ورزشی در شهرک شهید یاغچیان تبریز خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، موسی علی‌پور زنوزی با اعلام این خبر افزود: در راستای توزیع عادلانه امکانات رفاهی […]

با صرف اعتبار ۳۷۵ میلیارد ریالی انجام می شود؛

احداث دو سالن ورزشی در شهرک شهید یاغچیان تبریز

احداث دو سالن ورزشی در شهرک شهید یاغچیان تبریز

تایسیز نیوز – شهردار منطقه ۲ تبریز از احداث دو سالن ورزشی در شهرک شهید یاغچیان تبریز خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، موسی علی‌پور زنوزی با اعلام این خبر افزود: در راستای توزیع عادلانه امکانات رفاهی و تفریحی برای نوجوانان و جوانان توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه ۲ یک سالن ورزشی در انتهای بلوار طوبی شهرک یاغچیان در یک هزار و ۵۰۰ مترمربع مساحت و صرف هزینه ۳۰۰ میلیارد ریال در مرحله آرماتوربندی در حال احداث است که بزودی بتن ریزی آن آغاز می‌شود.

شهردار منطقه ۲ احداث این سالن ورزشی را به علت همجواری شهرک یاغچیان با شهرک‌های پرواز و گلشهر و همچنین کوی شمس آباد برای بهینه کردن اوقات فراغت و استفاده نوجوانان و جوانان بسیار مؤثر ارزیابی کرد.

شهردار منطقه ۲ تبریز همچنین از احداث سالن ورزشی دیگری با عنوان سالن تنیس در شهرک یاغچیان خبر داد و تصریح کرد: این سالن ورزشی نیز در راستای توزیع عادلانه امکانات ورزشی برای نوجوانان و جوانان و برای استفاده ورزش دوستان در ۲۶۵ مترمربع مساحت و اعتبار اولیه شش میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان در خیابان نور به اجرا درآمده و در مرحله لاشه چینی برای اجرای فونداسیون است.