ارتقای سواد رسانه‌ای جوانان و نوجوانان ضروری است
ارتقای سواد رسانه‌ای جوانان و نوجوانان ضروری است

استاندار آذربایجان‌شرقی: ارتقای سواد رسانه‌ای جوانان و نوجوانان ضروری است استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش سواد رسانه‌ای در پیشگیری و کاهش آسیب‌های فضای مجازی، گفت: با توجه به این مهم باید ارتقای سواد رسانه‌ای در بین جوانان و نوجوانان در اولویت باشد. به گزارش تایسیز نیوز، عابدین خرّم صبح یکشنبه در نشست شورای فرهنگ […]

استاندار آذربایجان‌شرقی:

ارتقای سواد رسانه‌ای جوانان و نوجوانان ضروری است

ارتقای سواد رسانه‌ای جوانان و نوجوانان ضروری است

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به نقش سواد رسانه‌ای در پیشگیری و کاهش آسیب‌های فضای مجازی، گفت: با توجه به این مهم باید ارتقای سواد رسانه‌ای در بین جوانان و نوجوانان در اولویت باشد.

به گزارش تایسیز نیوز، عابدین خرّم صبح یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان، افزود: البته برای این منظور باید از اساتیدی استفاده کرد که واقعاً حرفی برای گفتن دارند.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش و دانشگاه‌های استان باید آموزش سواد رسانه‌ای به شکل کارآمد را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی ادامه داد: باید مضرات استفاده از شبکه‌های اجتماعی را برای جوانان تبیین و تشریح کرد.

خرّم یادآوری کرد: امسال جشن عید سعید غدیر در آذربایجان‌شرقی و به ویژه تبریز به بهترین شکل ممکن و با مشارکت گسترده مردم برگزار شد.

وی بیان کرد: امیدوارم برگزاری باشکوه جشن عید سعید غدیر، الگوی مناسبی برای دیگر رویدادهای فرهنگی و مذهبی در سطح استان باشد.

استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین با قدردانی از برخورد خوب فرماندهی انتظامی استان در موضوع حجاب و ضرورت حمایت همه‌جانبه از آن تشریح کرد: دشمن برای حجاب برنامه ریزی دارد که ما نیز برای نقش بر آب کردن توطئه‌های آنان و برخورد هوشمند با این موضوع باید برنامه ریزی داشته باشیم.

وی همچنین با تبریک انتصاب امام جمعه تبریز به عضویت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، گفت: این نشان از جایگاه نماینده ولی فقیه در استان، رضایت رهبر معظم انقلاب و نوآوری‌های ایشان دارد.

خرّم افزود: این فرصت بزرگی برای استان است که نماد آن برگزاری یکی از پرشورترین نماز جمعه‌های کشور در استان می‌باشد.