ارسال ۳۰۰ اثر به مسابقه تصویرگری قصه‌های قرآنی در تبریز
ارسال ۳۰۰ اثر به مسابقه تصویرگری قصه‌های قرآنی در تبریز

ارسال ۳۰۰ اثر به مسابقه تصویرگری قصه‌های قرآنی در تبریز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: حدود ۳۰۰ اثر از سوی نونهالان و کودکان به دبیرخانه نخستین مسابقه تصویرگری قصه‌های قرآنی در تبریز ارسال شده است. به گزارش تایسیز نیوز، بلاغی گفت: مسابقه تصویرگری قصه‌های قرآنی برای نونهالان، کودکان و نوجوانان رده سنی […]

ارسال ۳۰۰ اثر به مسابقه تصویرگری قصه‌های قرآنی در تبریز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: حدود ۳۰۰ اثر از سوی نونهالان و کودکان به دبیرخانه نخستین مسابقه تصویرگری قصه‌های قرآنی در تبریز ارسال شده است.

به گزارش تایسیز نیوز، بلاغی گفت: مسابقه تصویرگری قصه‌های قرآنی برای نونهالان، کودکان و نوجوانان رده سنی پنج تا ۱۲سال در تبریز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به استقبال اعضای نونهال کانون‌های فرهنگی و هنری، شهری و روستایی استان آذربایجان شرقی از این مسابقه ادامه داد: با وجود این‌که این مسابقه ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان شرقی است آثاری از استان‌های البرز، اردبیل، تهران، خوزستان و فارس نیز به دبیرخانه این رویداد هنری ارسال شده است که در بخش آثار خارج استانی داوری می‌شوند.

بلاغی با بیان اینکه موضوعات این مسابقه با موضوع قصه‌های قرآنی و روز جهانی قدس می‌باشد گفت: بیشترین آثار به ترتیب از کانون‌های فرهنگی و هنری هاتف، امام حسین (ع) تبریز و کانون حضرت زینب (س) بندرشرفخانه شهرستان شبستر است.

وی یادآور شد: شرکت در مسابقه تصویرگری آیات قرآنی به ۲ شکل حضوری و مجازی است و صاحبان آثار برگزیده در هر ۲ بخش تجلیل می‌شوند.