استاندار آذربایجان شرقی: ایثارگری ویژگی اصلی پاسداران است
استاندار آذربایجان شرقی: ایثارگری ویژگی اصلی پاسداران است

استاندار آذربایجان شرقی: ایثارگری ویژگی اصلی پاسداران است تایسیز نیوز- استاندار آذربایجان شرقی با تبریک سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار، گفت: ایثارگری و خدمت به مردم ویژگی های اصلی و برجسته پاسداران انقلاب اسلامی است. به گزارش تایسیز نیوز، مالک رحمتی روز سه شنبه در دیدار با فرماندهان سپاه عاشورا، با بیان […]

استاندار آذربایجان شرقی: ایثارگری ویژگی اصلی پاسداران است

تایسیز نیوز- استاندار آذربایجان شرقی با تبریک سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار، گفت: ایثارگری و خدمت به مردم ویژگی های اصلی و برجسته پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش تایسیز نیوز، مالک رحمتی روز سه شنبه در دیدار با فرماندهان سپاه عاشورا، با بیان اینکه سپاه تنها یک نیروی نظامی نیست، یادآور شد: سپاهیان عزیز و پاسداران جان بر کف هر چه در چنته دارند برای خدمت به مردم به کار می بندند.

وی اظهار کرد: پاسداران انقلاب اسلامی در لباس خدمت به مردم در زمان دفاع مقدس به بهترین وجه به وظیفه‌ خود عمل کردند و به دلیل خدمات ارزنده پاسداران، مردم به سپاه علاقه دارند و باید توجه داشت که پاسداری بازنشستگی ندارد، چون سپاهی دغدغه مردم را دارد و همیشه ایثارگر است.

رحمتی با اشاره به اینکه پاسداران در جبهه تبیین و خدمات‌رسانی به مردم حضور دارند و تمام‌قد در میدان هستند، ادامه داد: خدمتگزاری به مردم کار دشوار و زینبی است که هزینه بالایی دارد و خدمت تدریجی است.

وی گفت: امروز دشمنان اسلام و انقلاب توان رسانه‌ای و فضای مجازی خود را چندین برابر کرده و در قالب جنگ نرم و روانی علیه قشر جوان و نوجوان ما می‌تازد تا بلکه بین حکومت و مردم گسست ایجاد کند، اما در حکومت اسلامی مردم موضوعیت دارند و امامین انقلاب اثبات کرده‌اند حکومتی موفق است که مردمی باشد.

انقلاب بی بدیل در سایه ولایت مطلق فقیه داریم

به گزارش تایسیز نیوز، فرمانده سپاه عاشورا نیز در این دیدار، گفت: انقلاب بی بدیل در سایه ولایت مطلق فقیه داریم که همه در آن ملبس به لباس خدمت شده ایم و این جای قدردانی دارد.

سردار اصغر عباسقلی زاده اظهار کرد: به خاطر خدمتگزاری به خاندان اهل بیت و عصمت و طهارت (ع) در این نظام مقدس و در لباس پاسداری خدا را شاکریم و امیدوارم با وحدت، همدلی و انسجام بتوانیم گام های تأثیرگذاری برای خدمت به مردم آذربایجان شرقی برداریم.