اعضای جدید شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی انتخاب شدند
اعضای جدید شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی انتخاب شدند

اعضای جدید شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی برای ۲ سال انتخاب شدند. به گزارش تایسیزنیوز، با برگزاری مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی و رای‌گیری از اعضای این مجمع، ترکیب جدید این شورا مشخص شد. بر اساس نتایج آرا، حسن اسدزاده شهیر با ۵۵ رای، امیر کریم‌زادشریفی ۵۲ رای، صابر صادقیان ۴۶ رای، وحید […]

اعضای جدید شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی برای ۲ سال انتخاب شدند.

به گزارش تایسیزنیوز، با برگزاری مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی و رای‌گیری از اعضای این مجمع، ترکیب جدید این شورا مشخص شد.

بر اساس نتایج آرا، حسن اسدزاده شهیر با ۵۵ رای، امیر کریم‌زادشریفی ۵۲ رای، صابر صادقیان ۴۶ رای، وحید تاج مهر ۴۶ رای، اصغر وثوقی ۴۰ رای، مهدی حافظ زاده ۳۹ رای و امیرعلی روزگار با ۳۹ رای به عنوان اعضای اصلی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی انتخاب شدند.

همچنین در این انتخابات که در محل استانداری آذربایجان‌شرقی برگزار شد، محمد رنگساز با ۳۸ و سعید جعفری نامور با ۳۴ رای به عنوان اعضای علی البدل و زهرا اسمعیل‌پور فلاحی نیز با  ۵۹ رای به عنوان بازرس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان انتخاب شدند.

اعضای هیأت‌ رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان ۹ نفر هستند که ۲ عضو آن شامل استاندار (در غیاب وی معاون سیاسی استانداری) به عنوان رئیس شورا و مدیرکل روابط عمومی استانداری به عنوان جانشین و دبیر شورا بوده و هفت نفر دیگر نیز از طریق رای مستقیم مجمع عمومی برای مدت ۲ سال انتخاب می شوند.