افزایش ساعات خدمات‌رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفند ماه
افزایش ساعات خدمات‌رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفند ماه

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل ریلی خبر داد افزایش ساعات خدمات‌رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفند ماه تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل ریلی از افزایش خدمات‌رسانی متروی تبریز از روز جمعه ۱۸ اسفندماه خبر داد و گفت: با فرا رسیدن سال جدید و تسهیل تردد شهروندان، ساعات خدمات‌رسانی در روزهای جمعه افزایش می‌یابد. یعقوب وحیدکیا روز […]

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل ریلی خبر داد

افزایش ساعات خدمات‌رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفند ماه

افزایش ساعات خدمات‌رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفند ماه

تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل ریلی از افزایش خدمات‌رسانی متروی تبریز از روز جمعه ۱۸ اسفندماه خبر داد و گفت: با فرا رسیدن سال جدید و تسهیل تردد شهروندان، ساعات خدمات‌رسانی در روزهای جمعه افزایش می‌یابد.

یعقوب وحیدکیا روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: افزایش ساعات خدمات‌رسانی متروی تبریز از روز جمعه ۱۸ اسفند ماه به منظور تسهیل تردد شهروندان در آستانه سال جدید محقق می‌شود.

وی با اشاره به افزایش حجم تردد شهروندان در روزهای پایانی سال اظهار کرد: متروی تبریز به منظور تسهیل در تردد شهروندان عزیز، خدمات‌رسانی خود را نسبت به جمعه‌های قبلی افزایش می‌دهد.

وی تشریح کرد: فعالیت مترو تبریز در تاریخ ۱۸، ۲۵ و ۲۹ اسفندماه سال‌جاری که مصادف با تعطیلات آخر هفته و روز پایانی سال ۱۴۰۲ است از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب خواهد بود.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل ریلی اضافه کرد: از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفندماه نیز خدمات‌دهی مترو با یک ساعت افزایش، از ساعت ۶ صبح تا ۲۲ شب در مسیر خط یک (حدفاصل ائل‌گؤلی تا ایستگاه نور لاله) اجرا می‌شود.