افزایش ساعات خدمات رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفندماه
افزایش ساعات خدمات رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفندماه

افزایش ساعات خدمات رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفندماه مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی از افزایش خدمات‌رسانی متروی تبریز از روز جمعه ۱۸ اسفند ماه خبر داد گفت: با فرا رسیدن سال جدید و تسهیل تردد شهروندان، ساعات خدمات رسانی در روزهای جمعه افزایش می یابد. به گزارش تایسیز نیوز، یعقوب وحیدکیا افزود: افزایش ساعات […]

افزایش ساعات خدمات رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفندماه

افزایش خدمات رسانی

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی از افزایش خدمات‌رسانی متروی تبریز از روز جمعه ۱۸ اسفند ماه خبر داد گفت: با فرا رسیدن سال جدید و تسهیل تردد شهروندان، ساعات خدمات رسانی در روزهای جمعه افزایش می یابد.

به گزارش تایسیز نیوز، یعقوب وحیدکیا افزود: افزایش ساعات خدمات‌رسانی متروی تبریز از روز جمعه ۱۸ اسفند ماه به منظور تسهیل تردد شهروندان در آستانه سال جدید محقق می شود.

وی با اشاره به افزایش حجم تردد شهروندان در روزهای پایانی سال اظهار کرد: متروی تبریز به منظور تسهیل در تردد شهروندان عزیز، خدمات رسانی خود را نسبت به جمعه های قبلی افزایش می دهد.

وحید کیا تصریح کرد: فعالیت مترو تبریز در تاریخ ۱۸، ۲۵ و ۲۹ اسفند ماه سال جاری که مصادف با تعطیلات آخر هفته و روز پایانی سال ۱۴۰۲ است از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب خواهد بود.

وی همچنین ادامه داد: از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفندماه نیز خدمات دهی مترو با یک ساعت افزایش، از ساعت ۶ صبح تا ۲۲ شب در مسیر خط یک ( حد فاصل ائل گؤلی تا ایستگاه نور لاله) اجرا می شود.