افزایش ۱۰ درصدی حمل بار توسط ناوگان جاده‌ای آذربایجان‌شرقی
افزایش ۱۰ درصدی حمل بار توسط ناوگان جاده‌ای آذربایجان‌شرقی

افزایش ۱۰ درصدی حمل بار توسط ناوگان جاده‌ای آذربایجان‌شرقی تایسیز نیوز – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در سال گذشته میزان حمل بار توسط ناوگان حمل و نقل باری استان نسبت به سال ۱۴۰۱ حدود ۱۰ درصد افزایش یافت. «اورجعلی علیزاده» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان […]

افزایش ۱۰ درصدی حمل بار توسط ناوگان جاده‌ای آذربایجان‌شرقی

تایسیز نیوز – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در سال گذشته میزان حمل بار توسط ناوگان حمل و نقل باری استان نسبت به سال ۱۴۰۱ حدود ۱۰ درصد افزایش یافت.

«اورجعلی علیزاده» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در سال گذشته ۲۴ میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای استان به نقاط مختلف کشور حمل شده است، افزود: این ناوگان در سال ۱۴۰۱ حدود ۲۲ میلیون تن بار را جابجا کرد.

وی با بیان اینکه در این راستا بیش از یک میلیون و ۷۱۹ هزار و ۲۴۵ برگ بارنامه صادر شده است، اظهار کرد: تعداد بارنامه های صادر شده در سال گذشته نیز نسبت به سال ۱۴۰۱ حدود هفت درصد افزایش یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در زمان کنونی کل ناوگان باری دارای کارت هوشمند استان با احتساب وانت بارها ۵۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه، رانندگان وسایط نقلیه باری دارای کارت هوشمند ۳۷ هزار و ۵۰ نفر و کل رانندگان دارای کارت هوشمند ۴۴ هزار و ۳۰۰ نفر است.

علیزاده، ادامه داد: هم اکنون ۳۰۰ شرکت و موسسه حمل و نقل کالا، ۱۰ انجمن صنفی شرکت ها و موسسه های حمل کالا و ۱۴ انجمن صنفی رانندگان وسایط نقلیه سنگین در استان فعالیت می کنند.