امام جمعه تبریز: برنامه‌های اقتصادی در اولویت استان باشد
امام جمعه تبریز: برنامه‌های اقتصادی در اولویت استان باشد

امام جمعه تبریز: برنامه‌های اقتصادی در اولویت استان باشد تایسیز نیوز- نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز بر لزوم اولویت‌دادن به طرح‌ها و برنامه‌های اقتصادی در استان تأکید کرد. به گزارش تایسیز نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز سه شنبه در دیدار استاندار آذربایجان شرقی با وی افزود: هر چند باید […]

امام جمعه تبریز: برنامه‌های اقتصادی در اولویت استان باشد

تایسیز نیوز- نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز بر لزوم اولویت‌دادن به طرح‌ها و برنامه‌های اقتصادی در استان تأکید کرد.

به گزارش تایسیز نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز سه شنبه در دیدار استاندار آذربایجان شرقی با وی افزود: هر چند باید به مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز توجه کنیم، اما استان‌ ما صنعتی است.

وی یادآوری کرد: استاندار فقید به مسائل اقتصادی توجه داشت و به سفرهای خارجی هیئت‌های اقتصادی استان و دیدار با سفرای کشورهای خارجی در ایران و سفرای کشورمان در خارج از ایران اهمیت ویژه‌ای می‌داد.

وی با بیان اینکه فعال‌بودن دیپلماسی اقتصادی از خصوصیات آقای خرم بود، ادامه داد: شهرک‌های صنعتی متعددی در استان داریم که نیازمند تلاش برای ساماندهی بیشتر هستند.

امام‌ جمعه تبریز بیان کرد: خوشحالیم که یک نیروی جوان و بانشاط از مجموعه تشکیلات خدمتگزاری امام رضا (ع) به‌عنوان نماینده عالی دولت در استان منصوب شده است.

استاندار آذربایجان شرقی: با کار جهادی برای توسعه استان می‌کوشیم

استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار بر لزوم کار جهادی برای تسریع در توسعه و پیشرفت استان تأکید کرد.

مالک رحمتی با بیا ن این که حضور حجت الاسلام آل هاشم در استان مایه خیر است، ادامه داد: امیدواریم با راهنمایی های شما برنامه‌های راهبردی را در خدمت شما پیش ببریم و در نشست با نمایندگان نیز بر این نکته تأکید شد.

وی یادآوری کرد: استاندار فقید بخش عمده‌ای از راه را سپری کرده‌اند و ما نیز این مسیر را باقوت ادامه می‌دهیم.

رحمتی تأکید کرد: تلاش می‌کنیم اگر جایی نیز عقب‌ماندگی باشد با کار جهادی و تلاش شبانه‌روزی جبران کنیم.

به گزارش تایسیزنیوز، روز یکشنبه با موافقت هیأت دولت مالک رحمتی به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی منصوب شد.

وی دانش‌آموختهٔ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه امام صادق و دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه خوارزمی در تهران است.

او از تیر تا بهمن سال ۱۴۰۲ به‌عنوان معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان خصوصی‌سازی فعّالیت می‌کرد و از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ سمت قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی را برعهده داشت.