انجام ۳۸۳۰ ماموریت توسط اورژانس تبریز در ایام نوروز
انجام ۳۸۳۰ ماموریت توسط اورژانس تبریز در ایام نوروز

رئیس اورژانس تبریز خبر داد انجام ۳۸۳۰ ماموریت توسط اورژانس تبریز در ایام نوروز تایسیز نیوز- رئیس اورژانس و مسئول کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست تبریز از انجام ۳۸۳۰ مأموریت تصادفی و غیرتصادفی توسط کارشناسان اورژانس تبریز در ایام نوروز خبر داد. نادر پورحسن با اعلام این خبر گفت: اورژانس تبریز در قالب […]

رئیس اورژانس تبریز خبر داد

انجام ۳۸۳۰ ماموریت توسط اورژانس تبریز در ایام نوروز

تایسیز نیوز- رئیس اورژانس و مسئول کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست تبریز از انجام ۳۸۳۰ مأموریت تصادفی و غیرتصادفی توسط کارشناسان اورژانس تبریز در ایام نوروز خبر داد.

نادر پورحسن با اعلام این خبر گفت: اورژانس تبریز در قالب کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست از ۲۴ اسفند ماه سال گذشته الی ۱۴ فروردین سال جاری تعداد ۳۸۳۰ مأموریت تصادفی و غیرتصادفی به انجام رسانده است.

وی ادامه داد: تعداد مأموریت‌های تصادفی کمتیه خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست ستاد خدمات سفر تبریز نیز ۵۱۱ عدد بوده که از این تعداد ۳۳۱۹ عملیات نیز غیرتصادفی گزارش شده است.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از روابط عمومی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی آذربایجان‌ شرقی، خاطرنشان کرد: تعداد ۴۱۹ بیمار تصادفی از زمان آغاز فعالیت‌های ستاد راهی بیمارستان شدند که از این تعداد ۵۶ نفر به صورت سرپایی توسط کارشناسان اورژانس تبریز درمان شدند.