انزوای رژیم صیهونیستی نیازمند همسویی دولت‌ها و ملت‌های آزادی خواه است
انزوای رژیم صیهونیستی نیازمند همسویی دولت‌ها و ملت‌های آزادی خواه است

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب انزوای رژیم صیهونیستی نیازمند همسویی دولت‌ها و ملت‌های آزادی خواه است تایسیز نیوز – فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی و به خاک و خون کشاندن مردم مظلوم و بی‌ دفاع فلسطین در رفح اشاره و تاکید کرد: باید تمام دولت‌ها و ملت‌های آزادی […]

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب

انزوای رژیم صیهونیستی نیازمند همسویی دولت‌ها و ملت‌های آزادی خواه است

انزوای رژیم صیهونیستی نیازمند همسویی دولت‌ها و ملت‌های آزادی خواه است

تایسیز نیوز – فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی و به خاک و خون کشاندن مردم مظلوم و بی‌ دفاع فلسطین در رفح اشاره و تاکید کرد: باید تمام دولت‌ها و ملت‌های آزادی خواه جهان علیه رژیم سفاک و بی‌رحم صهیونیستی هم صدا و همسو شوند تا شاهد انزوای سیاسی کامل این رژیم منحوس و تحقق فروپاشی این رژیم کودک‌کش باشیم.

امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی در حاشیه بازدید از گروه پدافند هوایی شهید نیک اندیش تبریز اظهار کرد: نیروی پدافند هوایی در حوزه دفاع هوایی گوی سبقت را از قدرت‌های بزرگ دفاعی جهان ربوده و توانسته است در زمینه‌های مختلف پدافندی استکبار جهانی را با چالش جدی مواجه کند.

وی با بیان اینکه افزایش سریع توانمندی‌های دفاعی جمهوری اسلامی در این چند دهه اخیر نشان داده است جوان ایرانی هر کار غیر ممکنی را ممکن می‌کند، گفت: پدافند هوایی ضمن بومی‌سازی سامانه ها و تجهیزات خود، جدیدترین دستاوردهای علمی را در ساخت و طراحی تسلیحات دفاعی خود به کار می بندد.

سرتیپ دوم عظیمی خاطرنشان کرد: پدافند هوایی متناسب با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا منابع دفاعی خود را گسترش می دهد.

پس از گذشت ۲۳۷ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم اشغالگر طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۳۷ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره بوده، شکست دهد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در مناطق مختلف نوارغزه و همچنین حمله به گذرگاه رفح از دست داده است.