اورژانس آذربایجان شرقی در طرح سلامت نوروزی هفت هزار و ۹۱۲ ماموریت انجام داد
اورژانس آذربایجان شرقی در طرح سلامت نوروزی هفت هزار و ۹۱۲ ماموریت انجام داد

اورژانس آذربایجان شرقی در طرح سلامت نوروزی هفت هزار و ۹۱۲ ماموریت انجام داد تایسیز نیوز- رئیس اورژانس آذربایجان شرقی به تعداد ماموریت های طرح سلامت نوروزی انجام شده این مرکز دربازه زمانی ۲۴ اسفند سال گذشته تا ۱۴ فروردبن سال جاری اشاره کرد و گفت: در این مدت هفت هزار و ۹۱۲ ماموریت از […]

اورژانس آذربایجان شرقی در طرح سلامت نوروزی هفت هزار و ۹۱۲ ماموریت انجام داد

تایسیز نیوز- رئیس اورژانس آذربایجان شرقی به تعداد ماموریت های طرح سلامت نوروزی انجام شده این مرکز دربازه زمانی ۲۴ اسفند سال گذشته تا ۱۴ فروردبن سال جاری اشاره کرد و گفت: در این مدت هفت هزار و ۹۱۲ ماموریت از سوی این مرکز انجام شد.

به گزارش تایسیز نیوز، دکتر اصغر جعفری روحی روز پنجشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: یک هزار و ۶۷۱ مورد از ماموریت های این مرکز در این مدت مربوط به حوادث رانندگی و سایر ماموریت ها در ارتباط با بیماران بود.

وی با اشاره به تعداد بستری شدگان در این ایام اظهار کرد: ۴۸ هزار و ۳۴ مورد بستری در این مدت صورت گرفت که هشت هزار و ۲ مورداز بیماران در بیمارستان های استان تحت عمل جراحی اورژانسی قرار گرفتند.
جعفری روحی بیان کرد: همچنین ۳۷نفر در ایام نوروزی در مراکز درمانی تحت عملیات احیا قلبی ریوی قرار گرفته و به زندگی بازگشتند.
وی همچنین به عملکرد کارشناسان معاونت بهداشتی و بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در طول این ایام اشاره کرد و افزود: در مجموع ۱۳ هزار و ۲۶۴ مورد بازدید ۱۷ هزار کیلو مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شد.
وی ادامه داد: تیم بازرسی و نظارتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در طول این ایام، ۱۵۷ مورد بازدید شبانه روزی از داروخانه ها و اماکن عرضه مواد آرایشی و بهداشتی داشتند.