ایران در دفاع از تمامیت ارضی خود با هیچ‌کس شوخی ندارد
ایران در دفاع از تمامیت ارضی خود با هیچ‌کس شوخی ندارد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی: ایران در دفاع از تمامیت ارضی خود با هیچ‌کس شوخی ندارد تایسیزنیوز – مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: رژیم صهیونیسیتی، آمریکا و سایر کشورها بدانند که ایران اسلامی در تمامیت ارضی خود با هیچ‌کس شوخی ندارد و نیروهای مسلح […]

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی:

ایران در دفاع از تمامیت ارضی خود با هیچ‌کس شوخی ندارد

ایران در دفاع از تمامیت ارضی خود با هیچ‌کس شوخی ندارد

تایسیزنیوز – مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: رژیم صهیونیسیتی، آمریکا و سایر کشورها بدانند که ایران اسلامی در تمامیت ارضی خود با هیچ‌کس شوخی ندارد و نیروهای مسلح در حفظ مرزهای کشور قاطعانه برخورد می‌کند.

حجت‌الاسلام محمد انوری در گفت‌وگو با خبرنگار، اظهار کرد: جنایت‌های چندماه اخیر رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی نیازمند یک جواب دندان شکن بود .

وی با اشاره به عملیات وعده صادق که شب گذشته توسط سپاه پاسداران تحقق یافت، گفت: این عملیات در تاریخ مقاومت، بی‌نظیر بود.

وی افزود: کسانی که از اقدامات رژیم کودک کش صهیونیستی حمایت می‌کنند بدانند که ایران در دفاع از تمامیت ارضی خود با هیچ کس شوخی ندارد و عملیات دیشب نیز نشانگر این قاطعیت کشور در برابر دشمنان است.

رئیس دانشگاه تبریز نیز در گفت‌وگو با تایسیزنیوز با بیان اینکه رژیم صهیونیستی انتظار چنین پاسخی را از ایران نداشت،‌ گفت: این رژیم تصور نمی‌کرد جمهوری اسلامی ایران چنین پاسخی به او بدهد، ما به جمهوری اسلامی خود افتخار کرده و رزمندگان غیور اسلام را می‌ستاییم.

صفر نصراله‌زاده اظهار کرد: رژیم صهیونسیتی پس از گیر افتادن در منطقه و شرارت‌هایی خود، ضربات سنگینی را از رزمندگان فلسطین در جریان عملیات طوفان الاقصی دریافت کرد به همین دلیل خود را به در و دیوار می‌زند تا از این مخمصه رهایی پیدا کند.

وی ادامه داد: اسرائیل با یک‌ محاسبه‌ی غلط مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی پاسخی نخواهد داد، برخلاف عرف و قوانین نوشته شده‌ی بین المللی به کنسولگری‌ جمهوری اسلامی ایران حمله کرد، مقام معظم رهبری نیز فرمودند که این رژیم حتما تنبیه خواهد شد.

نصرالله‌زاده تاکید کرد: حجم عملیات شب گذشته به قدری وسیع بود که حتی دشمن هم به آن اغراق کرد و پیش‌بینی نمی‌کردند که جمهوری اسلامی در این مقطع زمانی با این حجم سرزمین‌های اشغالی دشمن را مورد هدف قرار دهد.