با ۲۶۰۰ میلیارد ریال هزینه؛       دو پروژه بزرگ عمران شهری تبریز به بهره‌برداری می‌رسد
با ۲۶۰۰ میلیارد ریال هزینه؛       دو پروژه بزرگ عمران شهری تبریز به بهره‌برداری می‌رسد

با ۲۶۰۰ میلیارد ریال هزینه؛ دو پروژه بزرگ عمران شهری تبریز به بهره‌برداری می‌رسد شهردار تبریز از افتتاح دو پروژه بزرگ عمرانی شهری در هفته جاری با ۲۶۰۰ میلیارد ریال هزینه خبر داد. یعقوب هوشیار در گفتگو با خبرنگاران با اعلام خبر فوق اظهار کرد: تقاطع غیر همسطح شهید رحمان فروزنده با تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر […]

با ۲۶۰۰ میلیارد ریال هزینه؛

دو پروژه بزرگ عمران شهری تبریز به بهره‌برداری می‌رسد شهردار تبریز از افتتاح دو پروژه بزرگ عمرانی شهری در هفته جاری با ۲۶۰۰ میلیارد ریال هزینه خبر داد.

یعقوب هوشیار در گفتگو با خبرنگاران با اعلام خبر فوق اظهار کرد: تقاطع غیر همسطح شهید رحمان فروزنده با تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر دست‌ اندرکاران و پرسنل خدوم شهرداری، به بهره‌برداری می‌رسد. وی ادامه داد: پروژه شهید فروزنده به دلیل قرار گرفتن بر روی کانال بزرگ انتقال فاضلاب از جمله پروژه های مهم و دشوار از لحاظ مراحل اجرائی بود که خوشبختانه طبق روزشمار اعلامی به ایستگاه افتتاح رسید.

هوشیار با تاکید بر اینکه نصب روزشمار تاثیر بسزایی در تسریع عملیات عمرانی این پروژه داشته است، گفت: تقاطع غیرهمسطح شهید رحمان فروزنده به‌طول ۵۲۶ متر و عرض باندهای رفت و برگشت آن جمعا در ۱۶ متر است که برای احداث این پروژه ۱۴۰۰ میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

وی با اعلام خبر بهره‌برداری ایستگاه ۱۴ خط ۱ مترو تبریز، اظهار کرد: ایستگاه گازران یکی از سه ایستگاه متمایز خط ۱ قطار شهری تبریز از لحاظ معماری است که با ۱۲۰۰ میلیارد ریال هزینه در دوم آذر سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد. هوشیار خاطرنشان کرد: این ایستگاه با زیربنای ۱۳ هزار متر مربع و با دو دسترسی شمالی و جنوبی در عمق ۲۵ متری از سطح زمین احداث شده است.