برج‌های خیابان فجر رنگ طبیعت به خود گرفتند
برج‌های خیابان فجر رنگ طبیعت به خود گرفتند

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه ۷ تبریز در راستای ارتقاء زیبایی های بصری سطح شهر از اجرای نقاشی و طراحی های زیبا بر روی دیوارهای برج علامه امینی واقع در اول فجر خبر داد . به گزارش تایسیزنیوز، رضا بهیارفرد اظهار کرد: نقاشی های دیواری به عنوان یکی از مولفه‌های زیباسازی سیمای […]

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه ۷ تبریز در راستای ارتقاء زیبایی های بصری سطح شهر از اجرای نقاشی و طراحی های زیبا بر روی دیوارهای برج علامه امینی واقع در اول فجر خبر داد .

به گزارش تایسیزنیوز، رضا بهیارفرد اظهار کرد: نقاشی های دیواری به عنوان یکی از مولفه‌های زیباسازی سیمای شهری است که با اجرای آن شادابی و زیبایی خاصی را در سطح شهر شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در نقاشی دیوارهای سطح شهر از موضوعات فرهنگی، طبیعت، صنایع دستی بومی و مذهبی استفاده می شود، افزود: اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال برای این طراحی و نقاشی های دیواری تخصیص یافته است.

بهیارفرد ادامه داد: مساحت اجرای این پروژه ۱۴۰۰ مترمربع بود که طی یک ماه به اتمام رسید.

 آراستن سیما و منظر شهری،  اشاعه فرهنگ زیباشناسی، ارتقای کیفیت محیط‌زیست شهری، بازسازی چشم اندازهای عمومی، رفع بن بست‌های بصری و زیباسازی و تلطیف جداره‌های شهری از عمده اهداف شهرداری است.