بررسی روند بهسازی آزادراه تبریز_زنجان/ آغاز عملیات بهسازی در ۴ قطعه
بررسی روند بهسازی آزادراه تبریز_زنجان/ آغاز عملیات بهسازی در ۴ قطعه

در نشستی با حضور سرپرست استانداری مطرح شد؛ بررسی روند بهسازی آزادراه تبریز_زنجان/ آغاز عملیات بهسازی در ۴ قطعه تایسیز نیوز – روند بهسازی آزادراه تبریز_ زنجان در نشستی با حضور سرپرست استانداری آذربایجان شرقی، مدیرکل راه‌داری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و مدیرعامل شرکت پیمانکار طرح بررسی شد. تراب محمدی در این جلسه با اشاره […]

در نشستی با حضور سرپرست استانداری مطرح شد؛

بررسی روند بهسازی آزادراه تبریز_زنجان/ آغاز عملیات بهسازی در ۴ قطعه

بررسی روند بهسازی آزادراه تبریز_زنجان/ آغاز عملیات بهسازی در ۴ قطعه

تایسیز نیوز – روند بهسازی آزادراه تبریز_ زنجان در نشستی با حضور سرپرست استانداری آذربایجان شرقی، مدیرکل راه‌داری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و مدیرعامل شرکت پیمانکار طرح بررسی شد.

تراب محمدی در این جلسه با اشاره به افتتاح این آزادراه در سال ۱۳۸۵، گفت: تا سال جاری اقدام قابل توجهی برای بهسازی این آزادراه انجام نشده بود که این امر نارضایتی مردم را در پی داشته است.

وی با بیان اینکه در راستای پیگیری مطالبات مردمی، این موضوع یکی از مصوبات سفر استانی دولت سیزدهم به آذربایجان شرقی بود، گفت: با پیگیری‌های مجموعه استانداری در سفر رئیس‌جمهور شهید به استان، ۳۰۰ میلیارد تومان به این امر اختصاص یافت.

محمدی افزود: پس از سفر وزیر راه و شهرسازی در اردیبهشت امسال، ۱۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر برای این امر تصویب شد تا عملیات اجرایی هرچه سریع‌تر انجام شود.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی بر اهتمام و جدیت اداره کل راهداری استان و پیمانکار طرح بر شتاب‌بخشی به عملیات اجرایی این طرح تاکید کرد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی هم در این نشست گفت: امسال روند بهسازی آزادراه تبریز_زنجان پس از سفر وزیر راه وشهرسازی در قالب چهار قطعه شروع شده و عملیات کاملا فعال است.

اورجعلی علیزاده افزود: برای اجرای قطعات باقی‌مانده، مناقصه با برآورد ۱۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار در حال انجام بوده و قرار است اعتبار مذکور صرف بهسازی حدود ۸۰ کیلومتر از این مسیر شود.

به گزارش تایسیز نیوز، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت پیمانکار طرح بهسازی آزادراه تبریز_زنجان هم گزارشی از روند کار و موانع و مشکلات موجود در اجرای این طرح ارائه کرد.