برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در صدر فعالیت‌های شهرداری تبریز است
برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در صدر فعالیت‌های شهرداری تبریز است

شهردار خبر داد؛ برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در صدر فعالیت‌های شهرداری تبریز است شهردار تبریز توجه به فعالیت‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی را به عنوان محور تمرکز جاری شهرداری تبریز معرفی نمود. به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از روابط عمومی و امور ارتباطات سازمان، یعقوب هوشیار در دومین نشست مجمع مشورتی روسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی […]

شهردار خبر داد؛

برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در صدر فعالیت‌های شهرداری تبریز است

برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در صدر فعالیت‌های شهرداری تبریز است

شهردار تبریز توجه به فعالیت‌های حوزه فرهنگی و اجتماعی را به عنوان محور تمرکز جاری شهرداری تبریز معرفی نمود.

به گزارش تایسیز نیوزبه نقل از روابط عمومی و امور ارتباطات سازمان، یعقوب هوشیار در دومین نشست مجمع مشورتی روسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شوراهای اسلامی مراکز استان‌های کشور و پنجمین اجلاس روسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شوراهای اسلامی شهرهای حماسه ساز انقلاب اسلامی، با اشاره به تاکید صورت گرفته شورای اسلامی شهر تبریز در این رابطه گفت: امسال یکی از کم سابقه‌ترین برنامه‌ها را در حوزه فرهنگی تصویب کرده ایم تا از مجرای آن گامی در راستای گسترش و اثربخشی فعالیتهای فرهنگی داشته باشیم.

وی افزود: این توجه و تمرکز در بودجه و برنامه مدون، برای نخستین بار در سال‌های گذشته صورت گرفته است و امید است این تلاش جمعی ثمربخش باشد و نتیجه قابل ارزیابی از خود بروز دهد.

شهردار تبریز ضمن قدردانی از توجه صورت گرفته در خصوص هم‌اندیشی های ملی که با تمرکز شهر تبریز در حال برگزاری است، اظهار داشت: برنامه‌‌ریزی صورت گرفته در برنامه‌ها در قالب پیوست فرهنگی به تصویب رسیده و به صورت مستمر، موضوع محور و برنامه‌ریزی شده پیش می‌روند.

هوشیار خاطرنشان کرد: از جمله برنامه هایی که اجرای آن در سال‌جاری دنبال خواهد شد، کنگره ده‌هزار شهید گلگون‌کفن استان است و در پاییز سال جاری برگزار خواهد شد تا ادای دینی به همه جلوه های ایثار و شهادت صورت گیرد.

هوشیار تاکید کرد: برنامه‌های فرهنگی مصوب شهرداری تبریز، با نگاهی معطوف به دغدغه‌های رهبر انقلاب صورت گرفته که در آن به ریل‌گذاری اقدامات نهاد شهرداری برپایه خدمات فرهنگی تاکید دارد.

گفتنی است دومین نشست مجمع مشورتی روسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شوراهای اسلامی مراکز استان‌های کشور و پنجمین اجلاس روسای کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی شوراهای اسلامی شهرهای حماسه ساز انقلاب اسلامی، با حضور صاحب‌نظران و اساتید این حوزه به میزبانی شورای اسلامی و شهرداری کلانشهر تبریز در حال برگزاری است.