برگزاری جشن‌های خانوادگی در ایام دهه فجر و اعیاد شعبانیه
برگزاری جشن‌های خانوادگی در ایام دهه فجر و اعیاد شعبانیه

برگزاری جشن‌های خانوادگی در ایام دهه فجر و اعیاد شعبانیه شهردار تبریز از برپایی جشن های متعدد و برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آغاز ایام الله دهه فجر و همچنین اعیاد شعبانیه از ۱۲ بهمن تا ۶ اسفند مصادف با نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت خبر داد. به […]

برگزاری جشن‌های خانوادگی در ایام دهه فجر و اعیاد شعبانیه

ساختمان مرکز

شهردار تبریز از برپایی جشن های متعدد و برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آغاز ایام الله دهه فجر و همچنین اعیاد شعبانیه از ۱۲ بهمن تا ۶ اسفند مصادف با نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، یعقوب هوشیار ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: طبق تاکیدات مقام معظم رهبری شهرداری‌ها باید در کنار ارائه خدمات به شهروندان به کارکردهای اجتماعی مدیریت شهری نیز توجه داشته باشد و بر همین اساس امسال شهرداری تبریز در خصوص اجرای برنامه های مدون فرهنگی در قالب ۵۲ هفته همت مضاعفی داشته است.

وی افزود: معاونت ها، مناطق دهگانه، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و اعیاد شعبانیه جشن های ویژه ای برای شهروندان و خانواده پرسنل شهرداری با مشارکت گروه‌های هنری مطرح تبریز و آذربایجان شرقی ترتیب خواهند داد.

هوشیار یادآور شد: مناطق دهگانه شهرداری تبریز علاوه بر برگزاری جشن های خانوادگی در این ایام برای پرسنل و خانواده بزرگ شهرداری، موظف به برپایی حداقل یک ویژه برنامه فرهنگی و جشن برای عموم شهروندان ساکن در سطح حوزه خود هستند.

شهردار تبریز افزایش نشاط اجتماعی و توسعه سلامت همگانی را از جمله اساسی ترین اهداف اجرای برنامه های فرهنگی سال جاری خواند و گفت: شهرداری تبریز از ابتدای سال جاری بیش از ۵ هزار برنامه فرهنگی و اجتماعی برای شهروندان اجرا کرده است.

شهرداری تبریز امسال در کنار اجرای پروژه های عمرانی، توجه ویژه ای به نشاط افزایی اجتماعی با محوریت قرار دادن برنامه های فرهنگی دارد.