برگزاری یادواره شهدا در ۷۳۸ روستای آذربایجان‌شرقی
برگزاری یادواره شهدا در ۷۳۸ روستای آذربایجان‌شرقی

رئیس ستاد شهرستان‌ی کنگره ملی ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی گفت: روستاهای آذربایجان شرقی در کنگره ۱۰ هزار شهید استان پیشگام بوده و تا امروز ۷۳۸ یادواره شهدای عشایری و روستا در آنها برگزار شده است. به گزارش تایسیزنیوز، تراب محمدی اظهار کرد: در راستای برگزاری کنگره ۱۰ هزار شهید استان آذربایجان شرقی، در تمام […]

رئیس ستاد شهرستان‌ی کنگره ملی ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی گفت: روستاهای آذربایجان شرقی در کنگره ۱۰ هزار شهید استان پیشگام بوده و تا امروز ۷۳۸ یادواره شهدای عشایری و روستا در آنها برگزار شده است.

به گزارش تایسیزنیوز، تراب محمدی اظهار کرد: در راستای برگزاری کنگره ۱۰ هزار شهید استان آذربایجان شرقی، در تمام شهرستان های استان یادواره بزرگداشت شهدا با حضور مسوولان استانی و ملی برگزار شده است.

 
معاون سیاسی‌اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی افزود: برگزاری ۸۸ جشنواره ورزشی و فرهنگی از قبیل تور بین المللی دوچرخه سواری ایران-آذربایجان و همچنین چندین مورد جشنواره های متنوع هنری محلی از دیگر برنامه های اجرا شده در شهرهای آذربایجان شرقی می باشد.

 رئیس ستاد شهرستانی کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی، خدمات رسانی به مردم را از دیگر برنامه های جنبی این کنگره برشمرد و گفت: در راستای ارائه خدمات به شهروندان گرامی، میز خدمت در تمام شهرها و همچنین اکثر روستاهای استان برگزار شده و ۲۱ مورد نیز ویزیت رایگان توسط تیم های پزشکی در روستاهای محروم انجام شده است.
 
معاون سیاسی‌اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد: در راستای برگزاری کنگره ملی ۱۰ هزار شهید استان، مزار شهدای گمنام در ۱۲ شهر استان که نیمه تمام مانده بود، به صورت کامل به اتمام رسیده و هم اکنون در اختیار شهروندان می باشد.  

محمدی به تبلیغات کنگره نیز اشاره کرد و گفت: ۸۴ هزار و ۸۳۰ مترمربع فضاسازی برای تبلیغات محیطی کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی انجام شده و یک هزار و ۳۹۳ مورد المان در این خصوص اجرایی شده است.
 
رئیس ستاد شهرستانی کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی به دیگر برنامه های جنبی این کنگره اشاره کرد و بیان داشت: اهدای لوازم آموزشی و لباس، اجرای برنامه های کودکان و نوجوانان، چاپ چندین جلد کتاب، رزمایش مومنانه، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه هایی بود که در گستره جغرافیایی استان به انجام رسیده است.