بلیط بازی تراکتور- هوادار رایگان شد
بلیط بازی تراکتور- هوادار رایگان شد

بلیط بازی تراکتور- هوادار رایگان شد تایسیز نیوز – باشگاه فرهنگی و ورزشی تراکتور اعلام کرد: حضور هواداران تیم فوتبال این باشگاه در بازی فردا، چهارشنبه ۲۳ اسفندماه، مقابل تیم هوادار در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز رایگان است. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی باشگاه، هواداران می‌توانند از روز سه شنبه ۲۲ […]

بلیط بازی تراکتور- هوادار رایگان شد

تایسیز نیوز – باشگاه فرهنگی و ورزشی تراکتور اعلام کرد: حضور هواداران تیم فوتبال این باشگاه در بازی فردا، چهارشنبه ۲۳ اسفندماه، مقابل تیم هوادار در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز رایگان است.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی باشگاه، هواداران می‌توانند از روز سه شنبه ۲۲ اسفندماه، با ثبت کد ملی و بدون پرداخت هزینه در سامانه بلیت فروشی باشگاه https://ticket.tractor-club.com بلیت رایگان تهیه کنند.

در اطلاعیه این باشگاه بر تهیه بلیط رایگان برای بازی فردا تاکید و خاطرنشان شده است: آن دسته از هوادارانی که روز گذشته با پرداخت هزینه نسبت به خرید بلیت اقدام کرده اند، بلیت آنان از هم اکنون برای نخستین بازی خانگی در سال ۱۴۰۳ رزرو می شود.

دیدار تیم های تراکتور و هوادار از هفته بیستم مسابقات لیگ برتر روز چهارشنبه ۲۳ اسفندماه، از ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز آغاز می‌شود.