بهره مندی بیش از ۱۰۰ هزار نفر از خدمات پزشکی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی
بهره مندی بیش از ۱۰۰ هزار نفر از خدمات پزشکی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی

بهره مندی بیش از ۱۰۰ هزار نفر از خدمات پزشکی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی تایسیز نیوز- رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: این سازمان در سال گذشته به بیش از ۱۰۰هزار نفر در حوزه‌های مختلف پزشکی خدمات پزشکی و درمانی ارائه کرد . به گزارش تایسیز نیوز، علی اصفر فاتحی‌فر روز دوشنبه در گفت‌وگو با […]

بهره مندی بیش از ۱۰۰ هزار نفر از خدمات پزشکی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی

تایسیز نیوز- رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: این سازمان در سال گذشته به بیش از ۱۰۰هزار نفر در حوزه‌های مختلف پزشکی خدمات پزشکی و درمانی ارائه کرد .

به گزارش تایسیز نیوز، علی اصفر فاتحی‌فر روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: این تعداد خدمات در حوزه‌های مختلف درمان ناباروری، آزمایشگاه تشخیص طبی، طب کار و مشاوره‌های شغلی، کلینیک طب پیشگیری و درمان زخم، ژنتیک و ذخیره سازی خون بندناف به عموم مردم ارائه شده است.

وی گفت: این سازمان در حوزه درمان ناباروری با بهره گیری از تجهیزات بروز و پیشرفته و نیروی انسانی متخصص و در قالب تخصص‌های زنان، زایمان و نازایی، IVF ، ژنتیک،IUI ، پانکچر، جنین شناسی، ایمنولوژی، مشاوره های ژنتیک، روان پزشکی و روانشناسی به ارائه خدمات می پردازد.

فاتحی‌فر افزود: انجام آزمایش‌های تخصصی و فوق تخصصی در قالب آزمایشگاه تشخیص طبی جهاد دانشگاهی استان، ارائه مشاوره های شغلی و طب کار به کارخانجات و مجتمع های صنعتی استان و عموم مردم در قالب مرکز طب کار از دیگر خدمات این سازمان در حوزه پزشکی است.

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی در ادامه گفت: این سازمان با توجه به لزوم پیشگیری و آگاهی رسانی به عموم مردم در زمینه بیماری‌ها، اقدام به راه اندازی کلینیک طب پیشگیری و ارتقا سلامت کرده است که در سال گذشته اقدامات عمده‌ای را در این زمینه به انجام رسانده است .

فاتحی‌فر افزود: ذخیره سازی سلول‌های بنیادی و خون بند ناف یکی از اقدامات بسیار موثر در جهت درمان بیماری های مختلف در افراد هست که این سازمان با همکاری مرکز سلول‌های بنیادی رویان این وظیفه را در استان بر عهده گرفته و نسبت به ارائه خدمات به عموم مردم اقدام می‌کند.

وی گفت: این سازمان بنا به مسئولیت‌های اجتماعی خود در زمینه جوانی جمعیت و ایفای نقش در ازدیاد نسل سالم تمامی خدمات خود را با تعرفه های بخش عمومی ارائه می کند و سال گذشته نیز در مناسبت‌های مختلف با برپایی کلینیک‌‎های سیار، خدمات پزشکی و مشاوره به صورت رایگان ارائه کرده است.