بیانیه بسیج اساتید دانشگاه تبریز بمناسبت حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه تبریز بمناسبت حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی

بیانیه بیانیه بسیج اساتید دانشگاه تبریز بمناسبت حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی بسم الله الرحمن الرحیمدر شامگاه شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و در شب‌های مبارک قدر، دست جنایتکار رژیم صهیونیستی از آستین نسل کشش بیرون آمد و فرزندی برومند از دیار حاج قاسم بنام سردار زاهدی و تنی چند از همرزمانش را به […]

بیانیه

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه تبریز بمناسبت حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی
بسم الله الرحمن الرحیم
در شامگاه شهادت مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و در شب‌های مبارک قدر، دست جنایتکار رژیم صهیونیستی از آستین نسل کشش بیرون آمد و فرزندی برومند از دیار حاج قاسم بنام سردار زاهدی و تنی چند از همرزمانش را به رسم شهادت از بوستان ولایت چید. رژیم صهیونیستی که در نبرد طوفان الاقصا بعد از به صحنه آوردن امریکا، انگلیس و ائتلاف آنها و کشورهای مرتجع منطقه از ترکیه، آذربایجان، عربستان، قطر، امارات، اردن و … شکست مفتضحانه‌ای از حماس خورده است و بعد از ناکامی در مذاکره‌های مختلف آتش‌بس با حماس و بعد از ناکامی در طرح جایگزینی نظامیان کشورهای مرنجع منطقه در غزه و خروج خفت‌بار از آن، درصدد است شکست خود را توجیه کند. به خیال باطل اتاق جنگ صهیونیستی، آوردن مستقیم ایران به این نبرد، می‌تواند شکست اسرائیل را کمی آبرومندانه‌تر کند. بدین خاطر، این چندمین بار است که با حمله به مستشاران نظامی ایران در سوریه می‌خواهند مستقیم پای ایران را به این صحنه نبرد باز کنند. ولی محور مقاومت خیلی هوشمندانه جواب‌های قاطع و شکننده به اسرائیل را در صحنه‌های نبرد با نظامیان مزدورش داده‌اند که آخرین آن حمله مشترک مقاومت عراقی‌ها و یمنی‌ها به ایلات بود.
آری اسرائیل و امریکا که از رزم بی‌امان و هوشمند جبهه و محور مقاومت درمانده شده‌اند می‌خواهند پای ایران را مستقیم به این میدان بکشند.
آری ترور شهید سردار زاهدی بعد از شهادت سردار حاج قاسم، مهم‌ترین عملیات تروریستی دولت غاصب اشغالگر علیه محور مقاومت است. قطعاً محور مقاومت با هوشمندی خاص جواب این جنایت رژیم صهیونیستی را در عرصه نبرد خواهد داد و همزمان هر پرچمی از دست سرداری بیفتد سردار دیگری آن را برافراشته و روزگار جبهه استکبار و نظام سلطه و اشغالگران نسل کش را تیره و تار خواهند کرد. آری دلاوران مقاومت بزودی ثابت خواهند کرد که سردار زاهدی شهید برای نظام سلطه خطرناکتر از سردار زاهدی زنده است، همچنان که در سردار سلیمانی دیدیم.
ما اساتید بسیجی دانشگاه تبریز ضمن تبریک و تسلیت شهادت جمعی از سرداران عزیز در حمله امروز اشغالگران به ساحت قدسی حضرت ولیعصر ارواحنا فداه و ضمن عرض تبریک و تسلیت به مقام معظم رهبری مدظله العالی، به خانواده این شهدای عزیز و همرزمان آنها نیز تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم. انشاالله به خاطر دعای مومنین و دعای حضرت صاحب العصر عج در لیالی قدر، عمر اسرائیل هرچه زودتر به پایان برسد.
بسیج اساتید دانشگاه تبریز