تحقق ۱۰۸ درصدی درآمدهای مالیاتی آذربایجان شرقی در سالجاری
تحقق ۱۰۸ درصدی درآمدهای مالیاتی آذربایجان شرقی در سالجاری

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اعلام کرد تحقق ۱۰۸ درصدی درآمدهای مالیاتی آذربایجان شرقی در سالجاری تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: تا دهم اسفند ماه حدود ۱۰۸درصد از درآمدهای مالیاتی استان در سال ۱۴۰۲ تحقق یافته است. حیدر فتح‌زاده در جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان اظهار […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اعلام کرد

تحقق ۱۰۸ درصدی درآمدهای مالیاتی آذربایجان شرقی در سالجاری

تحقق ۱۰۸ درصدی درآمدهای مالیاتی آذربایجان شرقی در سالجاری

تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: تا دهم اسفند ماه حدود ۱۰۸درصد از درآمدهای مالیاتی استان در سال ۱۴۰۲ تحقق یافته است.

حیدر فتح‌زاده در جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان اظهار کرد: لازم است در جهت ارتقاء پوشش مالیاتی و وصول حداکثری مالیات‌های تعیین شده نهایت تلاش خود را به کار گیریم.

وی ضمن اشاره به مباحث مربوط به قانون هوای پاک، مالیات شرکت مس سونگون و تحقق سایر منابع درآمدی استان، ابراز کرد: فعالیت‌های شرکت مس سونگون باید در سبد وصولی مالیاتی استان خود را نشان داده و عایدات آن نصیب مردم بومی منطقه و استان شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی در عین حال خاطرنشان کرد: باید از افزایش بی رویه درصد تغییرات در وصول مالیات جلوگیری و بیشتر روی افزایش پایه‌های مالیاتی تمرکز شود.

وی متذکر شد: اگر گزارش مازاد وصولی استان تا ۲۰ اسفند به مرکز اعلام نشود، امکان برگشت و دریافت مازاد درآمدهای وصولی به استان از بین خواهد رفت؛ بنابراین دستگاه‌های اجرایی پیگیر تحقق کامل درآمدهای پیش بینی شده تا قبل از این تاریخ باشند.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، وی همچنین بر ضرورت تسهیل گری پوشش مالیاتی، شناسایی و جلوگیری از فرارهای مالیاتی تاکید کرد.