تداوم عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح قراملک توسط شهرداری منطقه ۲
تداوم عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح قراملک توسط شهرداری منطقه ۲

تداوم عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح قراملک توسط شهرداری منطقه ۲به گزارش تایسیز نیوز، شهردار منطقه ۲ تبریز از تداوم عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح قراملک در تمامی جبهه های کاری خبر داد. به گزارش امور ارتباطات، موسی علی‌پور زنوزی در تشریح آخرین وضعیت روند عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح قراملک گفت: حدود ۲۵ فقره از قطعات اصلی […]

تداوم عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح قراملک توسط شهرداری منطقه ۲
به گزارش تایسیز نیوز، شهردار منطقه ۲ تبریز از تداوم عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح قراملک در تمامی جبهه های کاری خبر داد. به گزارش امور ارتباطات، موسی علی‌پور زنوزی در تشریح آخرین وضعیت روند عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح قراملک گفت: حدود ۲۵ فقره از قطعات اصلی پیش ساخته (سگمنتال) عرشه این پل روگذر در کارخانه تولید و آماده نصب شده است و عملیات تولید این قطعات با تمامی پتانسیل بالقوه ادامه دارد.
وی افزود: همچنین عملیات احداث فونداسیون و پایه های اصلی پروژه هم با توجه به زمان بندی انجام گرفته با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی در حال اجرا است.
به گفته شهردار منطقه ۲، در ضلع شمالی میدان قراملک به دلیل تداخل پایه های اصلی پل روگذر با لوله های گاز ۲۰ اینچی شهری، عملیات عمرانی با کمی اختلال مواجه شده بود که با همکاری و هماهنگی ارگان های ذیربط در حال جابجائی لوله های گاز هستیم و طی روزهای آتی شاهد از سرگیری اجرای پروژه خواهیم بود.
علی‌پور، تقاطع غیرهمسطح قراملک را از مهمترین پروژه ترافیکی شهرداری تبریز در حوزه منطقه ۶ اعلام کرد که با تکمیل و بهره برداری از آن شاهد تحول بزرگ ترافیکی و تسهیل تردد شهروندان در محدوده غرب تبریز و روان سازی ترافیک شهری خواهیم بود.
شهردار منطقه ۲ مشخصات فنی پروژه روگذر قراملک که دارای معماری خاص و جدید است را به طول ۵۳۰ متر و عرض ۲۴ متر برشمرد.