تصادف زنجیره ای در محور میانه – سرچم با ۲ فوتی
تصادف زنجیره ای در محور میانه – سرچم با ۲ فوتی

تصادف زنجیره ای در محور میانه – سرچم با ۲ فوتی تایسیز نیوز- مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر آذربایجان شرقی از وقوع تصادف زنجیره ای در محور میانه به سرچم با ۲ فوتی و چهار نفر مصدوم خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز، حمید منجم روز شنبه با اعلام این مطلب مکان این حادثه را مقارن […]

تصادف زنجیره ای در محور میانه – سرچم با ۲ فوتی

تایسیز نیوز- مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر آذربایجان شرقی از وقوع تصادف زنجیره ای در محور میانه به سرچم با ۲ فوتی و چهار نفر مصدوم خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز، حمید منجم روز شنبه با اعلام این مطلب مکان این حادثه را مقارن ساعت ۹ صبح /شنبه/ در ۴۵ کیلومتری جاده میانه-سرچم رخ داد که متاسفانه تعداد ۲ نفر در دم جان خود را از دست دادند.

وی افزود: در این سانحه یک دستگاه خودروی ال ۹۰، یک دستگاه دنا و یک تریلی با یکدیگر برخورد کردند که بر اثر این تصادف ۲ نفر از سرنشینان خودروها در دم جان خود را از دست دادند و چهار نفر دیگر مجروح شدند که ۲ مصدوم این حادثه توسط عوامل هلال احمر استان اردبیل و ۲ مصدوم دیگر توسط اورژانس آذربایجان شرقی به مراکز درمانی منتقل شدند.

منجم با بیان اینکه نیروهای پایگاه امدادی آغ کند جمعیت هلال احمر شهرستان میانه در این عملیات اقدام به رهاسازی مصدومان محبوس شده در خودروها کردند، گفت: تصادفات رانندگی یکی از معضلات اصلی کشور است که سالانه جان بسیاری از مردم را می‌گیرد.

وی ادامه داد: رعایت قوانین رانندگی و سرعت مطمئنه می‌تواند در کاهش این حوادث ناگوار نقش بسزایی داشته باشد.