تعلیق فعالیت معدن پوکه جانقور
تعلیق فعالیت معدن پوکه جانقور

فرماندار تبریز خبر داد؛ تعلیق فعالیت معدن پوکه جانقور فعالیت معدن پوکه جانقور بخش باسمنج با پیگیری‌های بخشدار باسمنج و دستور فرماندار شهرستان تبریز تا تعیین تکلیف نهایی و نحوه تردد ماشین‌آلات به تعلیق درآمد. به گزارش تایسیز نیوز، یونس فاتح با حضور در روستای جانقور بخش باسمنج و گفت‌وگو با اهالی روستا اعلام کرد: […]

فرماندار تبریز خبر داد؛

تعلیق فعالیت معدن پوکه جانقور

تعلیق فعالیت معدن پوکه جانقور

فعالیت معدن پوکه جانقور بخش باسمنج با پیگیری‌های بخشدار باسمنج و دستور فرماندار شهرستان تبریز تا تعیین تکلیف نهایی و نحوه تردد ماشین‌آلات به تعلیق درآمد.

به گزارش تایسیز نیوز، یونس فاتح با حضور در روستای جانقور بخش باسمنج و گفت‌وگو با اهالی روستا اعلام کرد: با توجه به نارضایتی اهالی روستا از فعالیت معدن پوکه جانقور به دلیل مشکلات ناشی از تردد ماشین‌آلات و تولید ریزگردها، پیگیری‌های کارشناسی و قانونی تداوم یافته و جهت تعیین تکلیف نهایی تعلیق می شود.

وی ادامه داد: با همکاری بهره‌بردار معدن، تردد ماشین‌آلات معدن پوکه جانقور تا بررسی و به نتیجه رسیدن موضوع فعالیت معدن و جلب رضایت اهالی موقتا انجام نمی‌شود تا راهکارهای قانونی و کارشناسی مورد بررسی فنی قرار گیرد.

گفتنی است، روستای جانقور از توابع باسمنج می باشد که در ۲۳ کیلومتری تبریز با جمعیتی حدود ۱۰۰۰ نفر که غالبا کشاورز و دامدار هستند قرار دارد.