تقلای نتانیاهو برای فرار از مرگ سیاسی
تقلای نتانیاهو برای فرار از مرگ سیاسی

انتقادها از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل ارتکاب جنایت‌های فزاینده در غزه و قتل‌عام مردم بی‌گناه فلسطین افزایش یافته و از نظر سیاسی مرگ را پیش چشمان خود می‌بیند.به گزارش تایسیزنیوز، عملیات «طوفان الاقصی» نقاب از چهره فریبنده و پر مدعای غرب برداشت و به جهان آزاد آن‌گونه که واقعیت است نشان داد آنها حامیان […]

انتقادها از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل ارتکاب جنایت‌های فزاینده در غزه و قتل‌عام مردم بی‌گناه فلسطین افزایش یافته و از نظر سیاسی مرگ را پیش چشمان خود می‌بیند.
به گزارش تایسیزنیوز، عملیات «طوفان الاقصی» نقاب از چهره فریبنده و پر مدعای غرب برداشت و به جهان آزاد آن‌گونه که واقعیت است نشان داد آنها حامیان تروریسم، مبارزان علیه حقوق بشر و ناقضان قوانین بین‌المللی هستند؛ کسانی که با حمایت های خود از رژیم صهیونیستی بر شدت کودک کشی و نسل کشی در غزه می افزایند.

عملیات مقاومت فلسطین، بمباران بیمارستان ها و خانه های مردم بی گناه را به وسیله صهیونیست های متجاوز در جنگ غزه و غربی ها را به عنوان حامیان این جنایت در دو روی یک سکه نشان داد. آمریکا، انگلیس و در کنارشان فرانسه و آلمان تلاش کنند افکار عمومی جهان را گمراه کنند، فریب دهند و بگویند کشورهای دموکراتیکی هستند که به حقوق بشر احترام می گذارند. این در حالی است که در کنار رژیم صهیونیستی قاتل کودکان و مظلومان هستند.

آنها هستند که آب، برق و خدمات ارتباطی را برای پنهان کردن جنایت های فجیعشان قطع می کنند. در مقابل، آزادگان جهان که پیگیر تحولات غزه هستند، از آنها می خواهند فوری جنگ ظالمانه غزه را متوقف و روند حل و فصل اوضاع را آغاز کنند. انتقادها از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل ارتکاب جنایت های فزاینده و قتل عام مردم بی گناه افزایش یافته است و «وضعیت سیاسی وی را رو به موت قرار داده است».

«بی بی» از هر فرصت ممکن برای ایجاد بارقه امید فرار از محاکمه اش در برابر صهیونیست ها استفاده می کند، حامیانش نیز با سکوت در برابر جنایات های وی در نوار غزه خود را در انظار مردم جهان احمق جلوه می دهند. افراط گرایان به جای توقف جنگ و تلاش برای آزادی سربازان و افسران اسیرشان، از بمباران غزه و کشتار فلسطینیان به بهانه های واهی حمایت می کنند. ناآگاهی صهیونیست ها از واقعیت غزه و سکوت در برابر جنایت های نتانیاهو قمار بر سر جان فرزندان اسیرشان است.

وعده و وعیدها و تلاش های مذبوحانه دو ماه اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی نه تنها راهی از پیش نبرده، بلکه وضعیت رو به زوال این رژیم را شدت بخشیده است. آنها در تحقق هیچ یک از اهدافشان موفق عمل نکردند و مقاومت فلسطین در عمل، استواری و انسانیت خود را نسبت به گروگان های آزاد شده نشان داد و اگر حمایت های آمریکا و غرب از رژیم صهیونیستی نبود، این رژیم یک ماه نیز دوام نمی آورد.

فروپاشی و زوال صهیونیست ها وعده قطعی الهی است که از مدت ها پیش آغاز شده و عملیات مقاومت بر قطعیت تحقق آن افزوده است. اکنون شاهد نخستین گام نابودی رژیم صهیونیستی هستیم که نشانه هایش هفتم اکتبر برملا شد و ادامه جنایت های تل آویو لکه ننگ ابدی بر پیشانی صهیونیست ها و غرب باقی می گذارد.

آنها برای حفظ موجودیت خود به تکاپو افتاده اند و این روند باعث شده است غرب ظالم جایگاه باثبات گذشته خود را از دست بدهد. درباره فلسطینیان باید گفت، آنها عرب و مسلمان هستند، ولی مشخص نیست چرا دولت های عربی مسیری غیرانسانی یعنی سکوت در برابر جنایت های صهیونیستی در پیش گرفته اند؟ این در حالی است که ملت های عربی و اسلامی با تأکید بر ارزش های بشردوستانه، ظلم و بی اخلاقی دولت هایشان را در قبال جنگ غزه محکوم می کنند.

از آنها می خواهیم فشار خود را بر دولت هایشان برای دست کشیدن از حمایت رژیم اشغالگر و افشای حقیقت غزه افزایش دهند. همچنین محافل بین المللی باید فشار برای برقراری آتش بس فوری، بدون قید و شرط و آغاز مذاکرات برای تخلیه زندان ها و حل فوری موضوع فلسطین مطابق با ابتکار اعراب را بدون تأخیر در دستور کار قرار دهند.