تمام سازمان‌ها در برگزاری انتخابات مسئولیت دارند
تمام سازمان‌ها در برگزاری انتخابات مسئولیت دارند

معاون استاندار آذربایجان شرقی: تمام سازمان‌ها در برگزاری انتخابات مسئولیت دارند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمام سازمان ها و دستگاه های اجرایی و عمومی در برگزاری انتخابات مسئولیت عام دارند. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از ایرنا روز چهارشنبه از روابط‌ عمومی استانداری آذربایجان شرقی، تراب محمدی در جلسه انجمن […]

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

تمام سازمان‌ها در برگزاری انتخابات مسئولیت دارند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمام سازمان ها و دستگاه های اجرایی و عمومی در برگزاری انتخابات مسئولیت عام دارند.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از ایرنا روز چهارشنبه از روابط‌ عمومی استانداری آذربایجان شرقی، تراب محمدی در جلسه انجمن کتابخانه‌های استان، افزود: باید توجه داشت وزارت کشور تنها مسئول برگزارکننده انتخابات نیست، بلکه همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها در زمینه مشارکت افزایی مسئولیت دارند و باید به این رسالت خطیر خود عمل کنند.

وی با تاکید بر نقش مهم نهاد کتابخانه‌های عمومی در زمینه آگاه سازی جوانان برای شرکت در انتخابات، اظهار کرد: با توجه‌ به گستردگی گروه هدف این مجموعه، باید نقش تاثیرگذار خود را به خوبی ایفا کند.

محمدی ادامه داد: انتخابات آینده هر چه باشکوه‌تر و با حضور گسترده مردم باشد، به نفع نظام ، کشور و مردم است و حضور پرشور در انتخابات در حقیقت ادای دین به خون شهدا و آرمان های امامین انقلاب است.

وی با تأکید بر اینکه باید ماراتن انتخابات جدی گرفته شود، یادآور شد: کارگزاران انتخابات امسال همه تلاش خود را برای تسهیل شرکت باشکوه مردم به کار گرفته‌اند و در این میان شهرداری‌ها نیز باید اهتمام خود را برای حضور هر چه باشکوه‌تر مردم در پای صندوق‌های رأی به کار بندند.

محمدی بر لزوم ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در سطح استان تاکید و اضافه کرد: کتابخانه‌ها عامل رشد فرهنگی هستند و افزایش شمار آنها، آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد.

وی با بیان اینکه تبلیغات کتاب‌خوانی نیز در سطح استان باید افزایش یابد، ادامه داد: بیشترین کتاب‌های به امانت برده شده از کتابخانه‌های استان مربوط به ادبیات و تاریخ است.

محمدی بر لزوم برگزاری میزگردهای رسانه‌ای برای تبلیغ و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در میان مردم تاکید کرد و گفت: باید همه تلاش کنند تا فرهنگ اهدای کتاب در بین مردم ترویج شود.