توزیع بیش از ۱۵۶ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته اخیر
توزیع بیش از ۱۵۶ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته اخیر

توزیع بیش از ۱۵۶ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته اخیر شهردار منطقه۷ تبریز از توزیع بیش از ۱۵۶ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته اخیر خبر داد. به گزارش تایسیزنیوز، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: با هدف ساماندهی محلات و با محوریت توزیع عادلانه خدمات شهری، […]

توزیع بیش از ۱۵۶ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته اخیر

توزیع بیش از 156 تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز

شهردار منطقه۷ تبریز از توزیع بیش از ۱۵۶ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته اخیر خبر داد.

به گزارش تایسیزنیوز، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: با هدف ساماندهی محلات و با محوریت توزیع عادلانه خدمات شهری، بیش از ۱۵۶ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته گذشته توزیع شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته گفت : عملیات آسفالت ریزی به صورت کلی و لکه گیری توسط معاونت های عمران و خدمات شهری انجام شده است که برای آسفالت ریزی های اساسی و کلی نسبت به زیرسازی و تسطیح و رگلاژ آنها نیز اقدام شده است.

آدی بیگ با اشاره به مسیرهای آسفالت ریزی شده طی مدت مذکور اظهار داشت: کوچه های لاله در مردانی آذر و کوی راغب در اشرفی لاله، طی هفته گذشته به صورت کلی و یا لکه گیری آسفالت ریزی شده اند.

شهردار منطقه همچنین یادآور شد: این عملیات توسط معاونت های فنی و عمرانی  به صورت آسفالت ریزی اساسی و لکه گیری صورت می گیرد و در ادامه تمامی محلات و مسیرهای منتهی نیز آسفالت ریزی خواهند شد.