توزیع شکر تنظیم بازار در تبریز
توزیع شکر تنظیم بازار در تبریز

توزیع شکر تنظیم بازار در تبریز تایسیز نیوز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از آغاز توزیع یک هزار و ۴۲۸ تن شکر با قیمت مصوب دولتی ۲۹۰ هزار ریال در آذربایجان شرقی با هدف ایجاد تعادل در بازار خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز ، اکبر فتحی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: […]

توزیع شکر تنظیم بازار در تبریز

تایسیز نیوز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از آغاز توزیع یک هزار و ۴۲۸ تن شکر با قیمت مصوب دولتی ۲۹۰ هزار ریال در آذربایجان شرقی با هدف ایجاد تعادل در بازار خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز ، اکبر فتحی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: برای حمایت از مصرف کنندگان و ایجاد تعادل در بازار، عرضه شکر با قیمت مصوب دولتی در اتحادیه های تعاونی مصرف کارگری و کارمندی سازمان ها، ادارات کل، کارخانجات و شرکت ها در حال انجام است.
وی در خصوص توزیع شکر در بازار گفت: قیمت مصوب هر کیلو ۲۹۰ هزار ریال مختص خرده فروشی و ۲۵۵ هزار ریال عمده فروشی تحویل در درب انبار غله در سطح استان است.
فتحی افزود: اتحادیه ها، تعاونی های مصرف کارگری و کارمندی چنانچه متقاضی خرید برای توزیع شکر خانوار در بین کارمندان و کارگران خود می باشند می توانند به معاونت توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با درخواست کتبی برای دریافت حواله مراجعه کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی ادامه داد: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم برای ماه رمضان و ایام نوروز تامین شده و هیچگونه کمبودی را در سطح استان نداریم در هر کدام از کالاهای اساسی که احساس نیاز شود، توزیع را افزایش خواهیم داد.