توزیع گوشت تنظیم بازار در بین قصابان امین از ۲۴ فروردین
توزیع گوشت تنظیم بازار در بین قصابان امین از ۲۴ فروردین

توزیع گوشت تنظیم بازار در بین قصابان امین از ۲۴ فروردین مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز از توزیع گوشت تنظیم بازار در بین قصابان امین، تعاونی‌های مصرف و همچنین فروشگاه‌های خود سازمان خبر داد. کریم قدرتی امروز در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز برابر هماهنگی های […]

توزیع گوشت تنظیم بازار در بین قصابان امین از ۲۴ فروردین

مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز از توزیع گوشت تنظیم بازار در بین قصابان امین، تعاونی‌های مصرف و همچنین فروشگاه‌های خود سازمان خبر داد.

کریم قدرتی امروز در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در راستای تنظیم بازار گوشت قرمز برابر هماهنگی های انجام شده با امور پشتیبانی دام جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، گوشت‌های گرم گوسفندی نر بره وارداتی از طریق سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز در بین قصابان امین و قصابی های تعاونی‌های مصرف توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه قیمت مقرر برای عرضه گوشت به شهروندان ۲۴۸ هزار تومان از قرار هر کیلو اعلام شده است، افزود: گوشت توزیعی بصورت مخلوط و بدون دنبه بوده و همه آنها دارای شناسنامه الصاقی سازمان است.مدیرعامل سازمان کشتارگاه شهرداری تبریز از شهروندان درخواست کرد تا گوشت قرمز اعلام شده را از طریق قصابان امین و تعاونی‌های مصرف و یا از طریق فروشگاه‌های خود سازمان کشتارگاه و با قیمت اعلام شده تهیه کنند.