توزیع ۳۳۸۲ بسته معیشتی توسط هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی
توزیع ۳۳۸۲ بسته معیشتی توسط هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی

توزیع ۳۳۸۲ بسته معیشتی توسط هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از توزیع ۳۳۸۲ بسته معیشتی در طرح نوروزی ۱۴۰۳ خبرداد علی شهودی با اعلام این خبر گفت: از آغاز اجرای طرح نوروزی جمعیت هلال احمر در سطح استان ۳۳۸۲ بسته معیشتی در میان نیازمندان توزیع شده است. […]

توزیع ۳۳۸۲ بسته معیشتی توسط هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی

توزیع ۳۳۸۲ بسته معیشتی توسط هلال‌احمر آذربایجان‌شرقی

تایسیز نیوز/آذربایجان شرقی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از توزیع ۳۳۸۲ بسته معیشتی در طرح نوروزی ۱۴۰۳ خبرداد

علی شهودی با اعلام این خبر گفت: از آغاز اجرای طرح نوروزی جمعیت هلال احمر در سطح استان ۳۳۸۲ بسته معیشتی در میان نیازمندان توزیع شده است.

وی ادامه داد : همچنین در این مدت توسط ۳۸ سفره افطاری توسط داوطلبان هلال احمر شعب از روزه‌داران عزیز پذیرایی کرده است.

معاون داوطلبان به تعداد بهره وران از پویش هلال رحمت اشاره کرد و بیان کرد: تعداد بهره‌وران از سفره‌های افطاری و بسته‌های معیشتی بیش از ۷۵۰۰ نفر بوده است.

شهودی در ادامه به دیدار از بیماران و سالمندان و خانواده معظم شهدا در این مدت پرداخت و گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر سال جاری با اجرای طرح نیابت به عیادت بیش از ۱۱۵ تن از بیماران و خانواده‌های معظم شهدا رفته و از آنان دلجویی و عیادت به عمل آوردند.

وی خاطر نشان کرد: در سطح استان ۱۳ تن از پزشکان داوطلب در قالب طرح سلامت یار امداد و نجات بصورت آنکال و حضوری آماده پاسخگویی به سوالات هموطنان عزیز می‌باشند.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، وی به غربالگری سلامت و تست قلب و تست قند خون اشاره کرد و افزود: از بدو اجرای طرح تا پایان ۹ فروردین۱۴۰۳ در ۱۶ ایستگاه نوروزی بالغ بر ۲ هزار و ۷۲۰ نفر از خدمات غربالگری سلامت داوطلبان بهره‌مند شده‌اند.