توضیح پلیس درباره ماجرای کتک‌کاری اسنپ با زن جوان
توضیح پلیس درباره ماجرای کتک‌کاری اسنپ با زن جوان

توضیح پلیس درباره ماجرای کتک‌کاری اسنپ با زن جوان فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره ماجرای درگیری راننده اسنپ با زن جوان توضیح داد. به گزارش تایسیز نیوز، عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به فیلم منتشر شده مبنی بر ماجرای درگیری راننده اسنپ با یک زن جوان، اظهار کرد: در همین ابتدا اعلام […]

توضیح پلیس درباره ماجرای کتک‌کاری اسنپ با زن جوان

توضیح پلیس درباره ماجرای کتک‌کاری اسنپ با زن جوان

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره ماجرای درگیری راننده اسنپ با زن جوان توضیح داد.

به گزارش تایسیز نیوز، عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به فیلم منتشر شده مبنی بر ماجرای درگیری راننده اسنپ با یک زن جوان، اظهار کرد: در همین ابتدا اعلام می‌کنم که موضوع درگیری راننده و این مسافر کاملا شخصی بوده است و هیچ ربطی به فرد عامر به معروف و یا موضوع بی‌حجابی نداشته است.

وی افزود: مسافر این ماشین بعد از مدتی درخواست روشن شدن کولر می‌کند که راننده ممانعت کرده و همین موضوع باعث درگیری مسافر و راننده شده و فیلم این درگیری نیز به سرعت در فضای مجازی منتشر شده است.

محمدیان ادامه داد: روز یکشنبه مورخه ۵ شهریورماه ۱۴۰۲ خانم جوانی از محل کار خود به سمت منزل درخواست خودرو اینترنتی می‌کند. خودرو به شماره پلاک مشخص در محل حاضر که مسافر درخواست کولر ماشین کرده و این موضوع باعث تنش لفظی و متعاقب آن درگیری فیزیکی می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت گفت: طرح شکایت خانم جوان در کلانتری ۱۲۷ نارمک ثبت و اقدامات قانونی در این خصوص آغاز شده است. گفتنی است پلاک ماشین اشاره شده در فضای مجازی در این خصوص صحت ندارد.