توقیف بنز ۵۰ میلیاردی در تبریز
توقیف بنز ۵۰ میلیاردی در تبریز

فرمانده انتظامی استان خبر داد توقیف بنز ۵۰ میلیاردی در تبریز فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از توقیف یک دستگاه خودروی سواری بنز قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در تبریز خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان شرقی،سردار علی محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با تلاش […]

فرمانده انتظامی استان خبر داد

توقیف بنز ۵۰ میلیاردی در تبریز

توقیف بنز ۵۰ میلیاردی در تبریز

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از توقیف یک دستگاه خودروی سواری بنز قاچاق به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در تبریز خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس آذربایجان شرقی،سردار علی محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با تلاش و همت مضاعف ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی استان یک دستگاه خودروی لوکس بنز قاچاق شناسایی و توقیف شد.

وی ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی خودروی قاچاق توقیف شده ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده که پس از تشکیل پرونده به همراه متهم دستگیر شده به مراجع قضائی تحویل شد.

وی در پایان با بیان اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی و قاچاق کالا از اولویت‌های پلیس است، خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در بحث قاچاق و اخبار مربوط به خودروهای وارداتی و لوکس و قاچاق را ضمن همکاری همه جانبه با ماموران، موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.