تولید موتورسازان تراکتورسازی ایران ۲ برابر شد
تولید موتورسازان تراکتورسازی ایران ۲ برابر شد

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: طی ۲ سال گذشته تولید روزانه موتور در شرکت موتورسازان تراکتورسازی از ۸۰ دستگاه به رقم بیش از ۱۶۷ دستگاه افزایش یافته و ۲ برابر شده است. به گزارش تایسیزنیوز، «مصطفی وحیدزاده» در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل موتورسازان این گروه صنعتی افزود: طی ۲ سال گذشته استراتژی توسعه […]

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: طی ۲ سال گذشته تولید روزانه موتور در شرکت موتورسازان تراکتورسازی از ۸۰ دستگاه به رقم بیش از ۱۶۷ دستگاه افزایش یافته و ۲ برابر شده است.

به گزارش تایسیزنیوز، «مصطفی وحیدزاده» در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل موتورسازان این گروه صنعتی افزود: طی ۲ سال گذشته استراتژی توسعه محصول، افزایش تولید و ارتقاء محصول در برنامه گروه تراکتورسازان قرار گرفته و این هدف گذاری نیز با همکاری و همراهی تک تک کارکنان شاغل در این مجموعه از کف کارخانه تا مدیران و حتی یک مکانیک نمایندگی در دورترین نقاط ایران اسلامی محقق شده است.

وی با اشاره به سفره رنگین محصولات گروه صنعتی تراکتورسازی که از محصولات نهایی تراکتور تا انواع خودروهای تجاری، ادوات و قطعات را شامل می شود اظهار کرد: بیش از یکهزار قطعه سازی در کل کشور چرخهایشان با تولید محصولات تراکتورسازی می چرخد .

وحید زاده با اشاره به اینکه امسال بیش از ۱۰ میلیون تن گندم توسط کشاورزان به دولت تحویل داده شده است، گفت: تراکتورسازی و کارکنان آن در رسیدن به این هدف نقش اساسی را داشتند که اگر تراکتورسازی و تلاش کارکنان آن نبود این رقم حتی به ۲ هزار تن هم نمی رسد.

این فعال حوزه صنعت کشور خاطرنشان کرد: در این کشور و یا حتی در کل دنیا نمی توان کسی و یا بخشی را به عنوان مصداقی برای عدم وابستگی به کشاورزی آورد و کشاورزی موفق نیز در سایه ماشین آلات کشاورزی که نمود اصلی و بارز آن تراکتور است محقق می شود.