جاعل سکه‌های تقلبی طلا در تبریز دستگیر شد
جاعل سکه‌های تقلبی طلا در تبریز دستگیر شد

جاعل سکه‌های تقلبی طلا در تبریز دستگیر شد تایسیز نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفت: فردی که اقدام به تولید و جعل سکه‌های تقلبی طلا در این شهرستان می کرد، دستگیر شد. به گزارش تایسیز نیوز، سرهنگ «یداله جهان آرا» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به دنبال دریافت خبر مبنی بر […]

جاعل سکه‌های تقلبی طلا در تبریز دستگیر شد

تایسیز نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان تبریز گفت: فردی که اقدام به تولید و جعل سکه‌های تقلبی طلا در این شهرستان می کرد، دستگیر شد.

به گزارش تایسیز نیوز، سرهنگ «یداله جهان آرا» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به دنبال دریافت خبر مبنی بر تولید و جعل سکه های تقلبی طلا در این شهرستان، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ محله عباسی قرار گرفت.

وی با اشاره به حساسیت موضوع، اظهار کرد: ماموران با تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی، متهم را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند و در بازجویی های مقدماتی به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی تبریز با بیان اینکه با اعتراف متهم از محل اختفای وی، ۲۵ عدد سکه تقلبی طلا کشف و ضبط شد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی استان معرفی شد.

سرهنگ جهان آرا، با هشدار به کلاهبرداران و افراد سودجو که اعمال مجرمانه آنان از دید پلیس مخفی نمی ماند، به شهروندان توصیه کرد: فریب افراد کلاهبردار را نخورند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.