جذب  ۹۰ درصدی اعتبارات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در آذربایجان شرقی
جذب  ۹۰ درصدی اعتبارات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در آذربایجان شرقی

جذب  ۹۰ درصدی اعتبارات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در آذربایجان شرقی تایسیز نیوز- رئیس اداره امور فن‌آوری های مکانیزه کشاورزی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از جذب ۹۰ درصدی اعتبارات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی این استان در سال جاری خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز محسن قهرمان نژاد در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت […]

جذب  ۹۰ درصدی اعتبارات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در آذربایجان شرقی

تایسیز نیوز- رئیس اداره امور فن‌آوری های مکانیزه کشاورزی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از جذب ۹۰ درصدی اعتبارات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی این استان در سال جاری خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز محسن قهرمان نژاد در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی و تامین و تخصیص اعتبارات خط شماره ۱۱ توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: استان آذربایجان شرقی با جذب حدود یکهزار و ۹۷۰ میلیارد ریال، رتبه اول را بین ۳۲ استان هم از نظر مبلغ پرداختی و هم درصد جذب کسب کرده است.

وی ادامه داد: امسال تعداد ۴۳۱ دستگاه انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی از جمله ردیفکار، سمپاش، قفس اتوماتیک مرغ، انواع ادوات دنباله بند در استان خریداری و تحویل کشاورزان شده است.

قهرمان نژاد با بیان اینکه برای ۱۰۱ دستگاه کمباین غلات در استان آذربایجان شرقی تسهیلات ارائه شده است، ادامه داد: این در حالی است که سهمیه ابلاغی ۳۲ دستگاه بود و در استان بیش از ۳ برابر سهمیه ابلاغی تسهیلات ارائه شده است.

وی با بیان اینکه بعد از استان آذربایجان شرقی که رتبه نخست کشور را در جذب و پرداخت اعتبارات توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به خود اختصاص داده است، استان های فارس و خراسان رضوی به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار دارند، یادآور شد: باقیمانده اعتبارات نیز تا پایان سال جذب خواهد شد و شاهد تحقق صد درصدی اعتبارات مکانیزاسیون در استان خواهیم بود.