جزییات بازداشت ۲ عضو جنبش حسینیون آذربایجان
جزییات بازداشت ۲ عضو جنبش حسینیون آذربایجان

جزییات بازداشت ۲ عضو جنبش حسینیون آذربایجان یک مقام آگاه امنیتی با اشاره به مباحث مطرح‌شده در خصوص بازداشت ۲ تن از اعضای جنبش حسینیون آذربایجان در قم، گفت: این افراد برای بررسی اتهامات مطرح‌شده از سوی دولت آذربایجان، تحت نظر هستند. به گزارش تایسیز نیوز، یک مقام آگاه امنیتی با اشاره به مباحث مطرح‌شده […]

جزییات بازداشت ۲ عضو جنبش حسینیون آذربایجان

جزییات بازداشت ۲ عضو جنبش حسینیون آذربایجان

یک مقام آگاه امنیتی با اشاره به مباحث مطرح‌شده در خصوص بازداشت ۲ تن از اعضای جنبش حسینیون آذربایجان در قم، گفت: این افراد برای بررسی اتهامات مطرح‌شده از سوی دولت آذربایجان، تحت نظر هستند.

به گزارش تایسیز نیوز، یک مقام آگاه امنیتی با اشاره به مباحث مطرح‌شده در خصوص بازداشت ۲ تن از اعضای جنبش حسینیون آذربایجان در قم، گفت: این افراد برای بررسی اتهامات مطرح‌شده از سوی دولت آذربایجان، تحت نظر هستند.

یک مقام آگاه امنیتی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران ، ضمن تکذیب بازداشت افراد مذکور، دراین‌باره افزود: دولت آذربایجان برخی اتهاماتی در خصوص اتباع خود در ایران مطرح ساخته که بررسی این اتهامات نیازمند، تحقیقات بیشتری بوده و به همین خاطر افراد مذکور برای بررسی این موضوعات تحت نظر می‌باشند.

گفتنی است برخی رسانه‌ها طی روزهای اخیر از بازداشت دو نفر از فعالان شیعی حسینیون آذربایجان به نام‌های «اورخان محمداف» و «توحید ابراهیم بیگلو» در شهر قم خبر داده بودند.