جسد مرد هشترودی در عمق ۵۰ متری زمین پیدا شد
جسد مرد هشترودی در عمق ۵۰ متری زمین پیدا شد

جسد مرد هشترودی در عمق ۵۰ متری زمین پیدا شد تایسیز نیوز- فرماندار هشترود گفت: پس از حدود ۱۲۰ ساعت تلاش بی‌وقفه گروه‌های مردمی، امدادگران آذربایجان‌شرقی و نیروهای اعزامی آتش‌نشانی شهرداری تهران و ستاد مدیریت بحران کشور، جسد مرد هشترودی در عمق ۵۰ متری زمین پیدا شد. جسد این مرد ۴۵ ساله تا ساعتی دیگر […]

جسد مرد هشترودی در عمق ۵۰ متری زمین پیدا شد

جسد مرد هشترودی در عمق ۵۰ متری زمین پیدا شد

تایسیز نیوز- فرماندار هشترود گفت: پس از حدود ۱۲۰ ساعت تلاش بی‌وقفه گروه‌های مردمی، امدادگران آذربایجان‌شرقی و نیروهای اعزامی آتش‌نشانی شهرداری تهران و ستاد مدیریت بحران کشور، جسد مرد هشترودی در عمق ۵۰ متری زمین پیدا شد.

جسد این مرد ۴۵ ساله تا ساعتی دیگر به بیرون از چاه منتقل می‌شود.

جسد مرد هشترودی در عمق ۵۰ متری زمین پیدا شد
طی چند روز گذشته چندین جلسه ستاد مدیریت بحران به حضور فرماندار هشترود تشکیل شده است

به گفته وی وقوع حادثه ساعت ۲۲:۳۰ روز پنج‌شنبه گذشته به امدادگران اعلام و عملیات امداد و نجات نیز بلافاصله آغاز شد اما قطر ۳۵ سانتی‌متری چاه موجب شد عملیات شناسایی تاکنون ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه قطر این چاه ۵۰ متری طی روزهای گذشته تا یک متر و ۲۰ سانتی‌متر حفاری شده است، بیان کرد: پس از وقوع حادثه ۱۵۰ نفر از نیروهای مردمی و امدادگران به صورت مستمر در صحنه حضور داشتند.

وی با تاکید بر اینکه چندین گروه پنج نفری از نیروهای مردمی نیز در عملیات شناسایی جسد مشارکت کردند، افزود: مشارکت این نیروهای مردمی در کنار امدادگران هلال احمر، اورژانس، اداره راه و شهرسازی، توزیع برق، آب، عوامل انتظامی، سپاه پاسداران و قرارگاه سازندگی قابل قدردانی است؛ ضمن توجه به اینکه تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز از سوی این نهادها در اختیار امدادگران قرار گرفته است.

این مرد ۴۵ ساله که کارمند بانک توسعه تعاون مراغه بود، پنج‌شنبه‌شب دهم خردادماه در باغ شخصی خود به داخل چاه عمیق سقوط کرد و عملیات پیداکردن وی پس از چند شبانه‌روز تلاش بی‌وقفه امشب (پانزدهم خردادماه) به سرانجام رسید.