جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی تمدید شد
جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی تمدید شد

جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی تمدید شد دبیر علمی جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی از تمدید مهلت ارسال آثار به این رویداد علمی – فرهنگی تا دهم مرداد ماه امسال خبر داد. به گزارش تایسیز نیوز محمد عزیزی‌راد روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون ۷۰ سازمان و شرکت در جشنواره روابط عمومی‌های استان با عنوان «هنر […]

جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی تمدید شد

جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی تمدید شد

دبیر علمی جشنواره روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی از تمدید مهلت ارسال آثار به این رویداد علمی – فرهنگی تا دهم مرداد ماه امسال خبر داد.

به گزارش تایسیز نیوز محمد عزیزی‌راد روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون ۷۰ سازمان و شرکت در جشنواره روابط عمومی‌های استان با عنوان «هنر هشتم» شرکت کرده‌اند.

وی اضافه کرد: شرکت‌کنندگان در جشنواره تا به امروز حدود ۴۵۰ اثر را در دبیرخانه الکترونیکی آن بارگذاری کرده‌اند.

عزیزی‌راد ادامه داد: زمان برگزاری جشنواره هنر هشتم در آذربایجان‌شرقی نیز اواخر مرداد ماه امسال خواهد بود.

وی بیان کرد: این جشنواره به همت شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها و انجمن روابط عمومی استان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر درباره آن می‌توانند به آدرس www.azarpr.com/prfestival مراجعه کنند.

وی افزود: در جشنواره “هنر هشتم”، آثار دریافتی روابط عمومی‌های بخش دولتی و بخش خصوصی در محورهای پژوهش و افکارسنجی، برنامه‌ریزی، انتشارات، اینترنت و فضای مجازی، چند رسانه‌ای، ارتباطات رسانه‌ای و مسئولیت‌های اجتماعی مورد ارزیابی و تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی یادآوری کرد: معرفی و تقدیر از روابط عمومی‌های فعال، خلاق و موفق، فراهم کردن فضای مناسب برای تبادل تجارب روابط عمومی‌های آذربایجان‌شرقی، شناسایی و معرفی الگوهای برتر فعالیت در روابط عمومی‌های استان و همچنین تلاش در جهت ترویج فعالیت‌های تخصصی روابط عمومی‌ها، برخی از اهداف این جشنواره است.