جمع آوری ۸۰ میلیارد ریال زکات در اهر طی یکسال
جمع آوری ۸۰ میلیارد ریال زکات در اهر طی یکسال

امام جمعه اهر اعلام کرد جمع آوری ۸۰ میلیارد ریال زکات در اهر طی یکسال تایسیز نیوز – امام جمعه اهر از جمع آوری ۸۰ میلیارد ریال زکات طی سال گذشته در این شهرستان خبر داد. حجت‌الاسلام جواد حاجی زاده در جمع خبرنگاران، پرداخت زکات را یکی از واجبات دینی و خداپسندانه برشمرد و گفت: […]

امام جمعه اهر اعلام کرد

جمع آوری ۸۰ میلیارد ریال زکات در اهر طی یکسال

جمع آوری ۸۰ میلیارد ریال زکات در اهر طی یکسال

تایسیز نیوز – امام جمعه اهر از جمع آوری ۸۰ میلیارد ریال زکات طی سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام جواد حاجی زاده در جمع خبرنگاران، پرداخت زکات را یکی از واجبات دینی و خداپسندانه برشمرد و گفت: از ۸ میلیارد تومان زکات جمع آوری شده توسط مردم مومن و ولایتمدار شهرستان اهر حدود ۵۰۰ میلیون تومان آن به صورت نقدی و مابقی در قالب کالا می‌باشد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ پرداخت زکات در جامعه افزود: پرداخت زکات از جمله محورهایی است که می‌تواند فقر و تنگدستی را در جامعه ریشه کن و بسیاری از مشکلات را حل کند.

حجت الاسلام حاجی زاده همچنین بر تبلیغ و فرهنگ‌سازی پرداخت زکات در جامعه تأکید کرد و گفت: تبیین پرداخت زکات و واجبات دینی در جامعه باید با همکاری و همراهی همه ارگان‌ها، ادارات، سازمان‌ها و شورای ترویج فرهنگ زکات شهرستان اهر انجام گیرد.

وی از تولیدکنندگان بخش کشاورزی شهرستان اهر خواست با توجه به بارندگی های اخیر که موجب برکت و پرباری محصولات کشاورزی شده است، کشاورزان در پرداخت به موقع و شایسته زکات اهتمام ویژه داشته باشند.