جهاد تبیین از راه‌های در امان ماندن از تهدیدات دشمن است
جهاد تبیین از راه‌های در امان ماندن از تهدیدات دشمن است

فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش: جهاد تبیین از راه‌های در امان ماندن از تهدیدات دشمن است تایسیز نیوز – فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش گفت: امروز دشمن در جنگ‌ شناختی، عقاید و باورهایمان را هدف قرار داده و برای مصونیت از این گونه تهاجمات، روشن بینی و ارتقاء آگاهی سیاسی می‌تواند مهم‌ترین عامل خنثی سازی باشد. امیر […]

فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش:

جهاد تبیین از راه‌های در امان ماندن از تهدیدات دشمن است

جهاد تبیین از راه‌های در امان ماندن از تهدیدات دشمن است

تایسیز نیوز – فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش گفت: امروز دشمن در جنگ‌ شناختی، عقاید و باورهایمان را هدف قرار داده و برای مصونیت از این گونه تهاجمات، روشن بینی و ارتقاء آگاهی سیاسی می‌تواند مهم‌ترین عامل خنثی سازی باشد.

امیر سرتیپ صباحی فرد در بازدید از میزان توان رزمی و آمادگی عملیاتی سایت ها و مواضع راداری و موشکی گروه شهید نیک اندیش تبریز با اشاره به نقش موثر پدافندهوایی در ارتقای توان رزم نیروهای مسلح گفت: در آینده نزدیک انواع سامانه‌های راداری، موشکی، جنگالی و پهپادی رونمایی و وارد چرخه پدافندهوایی کشور خواهد شد.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خصوص در انتخابات پیش رو اظهار کرد: جنگ هشت ساله رژیم بعث با جمهوری اسلامی ایران، جنگ در حوزه سرزمینی بود، اما هم اکنون دشمن در همه زمینه ها با تمام قوا در حال جنگ با ما بوده و هدفش بیشتر قشر نوجوان و جوان است که جهاد تبیین و اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) راه مقابله با این جنگ و در امان ماندن از تهدیدات و لطمات آن محسوب می شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به گسترش روزافزون تبلیغات منفی دشمن در فضای مجازی، ادامه داد: باید با ارتقای سواد رسانه ای و بالابردن آگاهی خود، به صورت هوشمندانه در این فضا که مانند تیغ دولبه است وارد شویم که در غیر این صورت لطمات جبران ناپذیری را متحمل خواهیم شد.

به گزارش تایسیز نیوز به نقل از روابط عمومی پدافند هوایی شمالغرب، فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش در ادامه بازدیدهای خود از منطقه پدافندهوایی شمال غرب کشور، میزان توان رزمی و آمادگی عملیاتی سایت ها و مواضع راداری و موشکی گروه شهید نیک اندیش تبریز را مورد ارزیابی قرار داد.