حجت الاسلام «محمد باقری‌بنابی» از بناب راهی مجلس شد
حجت الاسلام «محمد باقری‌بنابی» از بناب راهی مجلس شد

حجت الاسلام «محمد باقری‌بنابی» از بناب راهی مجلس شد تایسیز نیوز- فرماندار بناب گفت: با اتمام نتایج شمارش آرا در این شهرستان، حجت الاسلام محمد باقری بنابی معروف به شیخ رضا با کسب ۲۳ هزار و ۳۴۳ رای از این حوزه انتخابیه راهی مجلس دوازدهم شد. «رضا لعلی» روز شنبه در گفت و گو با […]

حجت الاسلام «محمد باقری‌بنابی» از بناب راهی مجلس شد

تایسیز نیوز- فرماندار بناب گفت: با اتمام نتایج شمارش آرا در این شهرستان، حجت الاسلام محمد باقری بنابی معروف به شیخ رضا با کسب ۲۳ هزار و ۳۴۳ رای از این حوزه انتخابیه راهی مجلس دوازدهم شد.

«رضا لعلی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: از این حوزه انتخابیه «ضیاءالله اعزازی ملکی» با کسب ۱۶ هزار و هفت رای و «پیمان محمدپور» با کسب ۱۵ هزار و ۳۶۰ رای به ترتیب رای های دوم و سوم را کسب کردند.

وی با اشاره به مشارکت ۶۳ درصدی مردم این شهرستان در این دوره از انتخابات، اظهار کرد: میزان مشارکت مردم این شهرستان در این دوره نسبت به دوره قبلی ۱۶ درصد افزایش یافت.

فرماندار بناب گفت: در این شهرستان ۱۰۴ هزار و ۹۰۶ نفر واجد شرایط رای بودند که از این تعداد ۶۵ هزار و ۸۰۱ نفر در انتخابات شرکت کردند که تعداد آرای ماخوذه صحیح ۶۲ هزار و ۷۵۲ رای و آرای باطله سه هزار و ۴۹ رای بود.

لعلی، ادامه داد: در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۲۷ شعبه اخذ رای در این شهرستان دایر بود که از این تعداد ۱۲۴ شعبه ثابت و سه شعبه سیار بود.

وی یادآور شد: در این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هشت داوطلب مجلس در این حوزه انتخابیه با هم رقابت کردند.

شهرستان بناب با ۱۴۳ هزار و ۵۱۰ نفر جمعیت در جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار گرفته است.

برچسب‌ها