حدود ۴۰ هزار جوان در مراغه سکونت دارند
حدود ۴۰ هزار جوان در مراغه سکونت دارند

حدود ۴۰ هزار جوان در مراغه سکونت دارند تایسیز نیوز- رییس مرکز بهداشت مراغه گفت: حدود ۴۰ هزار جوان در این شهرستان سکونت دارند که نیمی از آنان تحت پوشش مرکز بهداشت هستند.  دکتر الهه حق‌گشایی روز سه‌شنبه در حاشیه افتتاح چند طرح بیمارستانی به خبرنگار بیان کرد: طی سال جاری ۱۱۷ هزار مورد خدمات […]

حدود ۴۰ هزار جوان در مراغه سکونت دارند

تایسیز نیوز- رییس مرکز بهداشت مراغه گفت: حدود ۴۰ هزار جوان در این شهرستان سکونت دارند که نیمی از آنان تحت پوشش مرکز بهداشت هستند. 

دکتر الهه حق‌گشایی روز سه‌شنبه در حاشیه افتتاح چند طرح بیمارستانی به خبرنگار بیان کرد: طی سال جاری ۱۱۷ هزار مورد خدمات به جوانان تحت پوشش عرضه شده است.

وی با تاکید بر اینکه برای پوشش حداکثری این قشر تلاش می‌شود، اظهار داشت: سن جوانی بر اساس ابلاغیه‌های جدید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۱۷ تا ۴۰ سال است.

وی همچنین با بیان اینکه از دوم تا هشتم اسفندماه هفته جوان نامگذاری شده، افزود: برنامه‌های فرهنگی با موضوعات متنوع از جمله تبیین معایب تک‌فرزندی و ضرورت جوانی جمعیت در این هفته برگزار می‌شود.

دکتر حق‌گشایی به مشاوره‌های متعددی که طی هفته جوان به صورت رایگان به جوانان عرضه می‌شود هم اشاره و بیان کرد: تعاملات اجتماعی، مدیریت خشم و مدیریت ارتباطات اجتماعی از جمله موضوعات این مشاوره‌هاست.

وی این را هم بیان کرد که در سایه تعامل دستگاه‌های اجرایی و برخی فعالیت‌های فرهنگی، جوانی جمعیت در این شهرستان روند رو به رشدی دارد.

به گزارش تایسیز نیوز در این آیین چندین طرح توسعه بیمارستان امیرالمومنین (ع) از جمله کلینیک توانبخشی و ۲ واحد رفاهی با ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسید.