حضور در پای صندوق های رای ادامه راه شهدا است
حضور در پای صندوق های رای ادامه راه شهدا است

معاون استاندار آذربایجان شرقی: حضور در پای صندوق های رای ادامه راه شهدا است تایسیز نیوز- معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: حضور در پای صندوق های رای در واقع ادامه راه و مسیر شهدا است. به گزارش تایسیز نیوز، تراب محمدی، در مراسم گرامیداشت نوزدهمین سالروز تاسیس بیمه […]

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

حضور در پای صندوق های رای ادامه راه شهدا است

تایسیز نیوز- معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: حضور در پای صندوق های رای در واقع ادامه راه و مسیر شهدا است.

به گزارش تایسیز نیوز، تراب محمدی، در مراسم گرامیداشت نوزدهمین سالروز تاسیس بیمه دی اظهار کرد: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگ ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ابزاری برای تحقق مردم سالاری دینی است.

وی یادآور شد: امام خمینی(ره) به ما تعلیم داد که باید سرنوشت خود را خودمان تعیین کنیم و همین آموزه موجب شد مبداء نظام جمهوری اسلامی با انتخابات باشد، تا کنون نیز ۴۰ بار انتخابات را در تاریخ انقلاب اسلامی تجربه کرده ایم.

بیمه دی جزو پنج شرکت برتر صنعت بیمه ایران است

معاون فنی بیمه دی کشور نیز در این مراسم گفت: خانواده های بزرگوار شهدا و ایثارگران مایه خیر و برکت این شرکت بیمه هستند طوری که افتخار داریم که برای ششمین سال متوالی قرارداد بیمه درمان تکمیلی ایثارگران عزیز را اجرا می کنیم.

احمد صفرزاده با اشاره به اینکه در کشور ۳۳ شرکت خصوصی بیمه و یک شرکت دولتی فعالیت می کنند، اظهار کرد: بیمه دی در عرصه بنگاهداری و در شاخص های عملکردی کلی، جزو پنج شرکت برتر صنعت بیمه ایران قرار گرفته است.

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی صنعت بیمه در کشور ملی شد و بر این اساس شرکت های بیمه خارجی که روس ها با ۲ شرکت آن را بنا گذاشته بودند کارشان در ایران را خاتمه دادند.

صفرزاده همچنین تاکید کرد: مهمترین راهبرد سال آینده بیمه دی برای بنگاهداری اقتصادی، افزایش سهم بازار با تمرکز بر سودآوری است که با ارتقای کمی و کیفی شبکه فروش قابل تحقق است.